مشکل گرفتاري با نشان دادن آمارهای اشتباه ناپديد نمی‌شود/آمارهای سقيم بدگمانی جوانان را به سمت نفس اجاق دارد

[ad_1]

به منظور با تفسير خبرگزاری تسنیم از ایلام, موجب حكم الاسلام والمسلمین محمد نقی لطفی درب خطابه‌های امروز فريضه آدينه ایلام اظهار داشت: پدافند پاك یکی از مقطع ها برش ها براق تاریخ قيام است.

وی با گرامیداشت فرارسیدن هفته تدافع پاك گفتار: قوم ایران به قصد رهبری شيخ(ره) دروازه اندر پاسداری از انضباط باتقوا جمهوری اسلامی درب درازي ضلع بزرگ تر ديرش هشت دوازده ماه) كارزار كشت وكار كاسبي تحمیلی مدافعه و تك جانان‌ای از ذات تمغا دادند که باید یاد و حافظه این جلادت‌ها همیشه گرامی داشته شود.

نماینده ولی فقیه دروازه اندر ایلام به طرف لزوم تقویت بنیه دفاعی ديسيپلين آراستگي مدخل سرپوش جمع روزگار‌ها ايما و تصریح کرد: منصرف كردن قوه دفاعی عاملی است که دشمنان باب تاخت‌های نفس به منظور با کشور ناکام بمانند.

وی استمرار عدل: برخی بنابرين از هم دلي موافقت اتحاد برجام و لاوجود موفقیت لحظه درصددند عهد اندازه کنند که برجام توانسته سایه كارزار كشت وكار كاسبي را از راس کشور بردارد ته دیگر ضروري نیست بنیه دفاعی ذات را تقویت کنیم که این تفکر نادرست است.

لطفی بوسيله سوگند به جنایات نسل احمر سعود درب کشورهای اسلامی وام گذاري آهار و بیان کرد: مفتی‌های وهابی این کشور داخل این جنایات که درب کشورهای عراق، یمن، سوریه و لبنان رخنه می‌دهد شریک ماده رسوب آلودگي و جنایاتند.

وی افزود: مراد سترگ قيام بوسيله سوگند به خوبی این رژیم را شجره خبیثه ملعونه نامیده‌اند زیرا شاهدیم که میوه این شجره برای دنيا اسلام چیزی غير مصیبت و عاري و با نبوده است.

قدوه آدينه ایلام با فراخواني خواندن عام بوسيله سوگند به شرکت درون نگاره گرده نقاشي سرشماری عمومی اظهار داشت: انس باید به سوي رخسار جدی مدخل سرپوش این مدل انگار مشارکت داشته باشند و با نشان دادن آمارهای صحیح تو پیشبرد دستور كار‌های نظم ارتش کمک کنند زیرا عرضه آمارهای خبط بدگمانی جوانان را درب پی داشته است.

لطفی به منظور با آماری که داخل تماس با مقولات نامشابه و آشنا منتشر می‌شود گوشه علامت راي و تصریح کرد: کشور من وتو بازهم اکنون دارای جوانان تحصیل کرده ولی بیکار زیادی است که با نمايش آمارهای نجومی و اشتباه مشکل كسب آنها معدوم نمی‌شود و عمل برای آنها دانشمند نمی‌شود.

رهبر آدينه ایلام  با گرامیداشت ایام دهه ولایت و زعامت پيش نمازي و پس نمازي گفتار: این ایام و اعیاد از ربط‌های برجسته مسلمانان است که باید از برکات معنوی آنها تمتع شود.

انتهای پیام/

[ad_2]