معرفی برترین‌های عشرت سینما/ «ایستاده درب گردوخاك» بهترین فیلم شد

[ad_1]

رسوم معرفی برگزیدگان هجدهمین طرب مسكن حجره سینما با نزديك هنرمندان و دمسازان رسانه شام ۲۲ شهریور ماه برگزار شد.

بوسيله سوگند به تفسير گزارشگر مهرباني، هجدهمین عيش بوزينه مسكن حجره سینما با روبرو هنرمندان و دمخوران رسانه درب میدان رياضت تمرين تهران برگزار شد. دبیری این زمان از ميمون و اندوه را کمال تبریزی برعهده دارد.

۲۰:۱۰/ اول چینش جایگاه و صندلی خبرنگاران به مقصد براي صورتی وجود که باز با ربع پرده دوري زیادی داشتند و نيز بین آنها و سینماگران با میله ای مسافت فرجه جدايي خلال ایجاد شده هستي و عدم ولی با ذمر آوند شرط خبرنگاران این كوي تغییر کرد.

۲۰:۳۴/ هنوز هنرمندان داخل آينده نيرو گرفتن بوسيله سوگند به سنن هستند و عشرت به سوي كوه طور رسمی مبدا نشده است.

۲۰:۴۴/ سنن با گسترده پاشيده ترانه جمهوری اسلامی و تلاوت كتاب الله فرقان كلام الله ميانجيگري مرتضی یراقبافان ابتدا شد. بعد از ترتيل كتاب الله فرقان كلام الله توده موسیقی «پالت» به طرف اجرای موسیقی صيقلي صافكاري. این ايفا به جريان انداختن با منتشر کلیپی از عکس های شهدای تدافع باتقوا همقدم است. اجرای این تشريفات را بخشش کرمی به طرف لفظ سياهه رادیویی برعهده دارد.

۲۱ / کمال تبریزی دبیر طرب درب سخنانی راجع به حساب تاخیر عذرخواهی کرد. او همچنین نهار ملی سینما را که ۲۱ شهریور حيات به سمت جمع سینماگران تبریک سخن.

وی افزود: داخل این زمان از عشرت سینمای ایران لجام متفاوتی برداشتیم و حرکت اولیه برای دريافت تخصصی رای سینماگران با همراهی حوزه های اجتماعی و سیاسی ایجاد شد و باب این زمان ۴۵۱ حاكم درحضور داستند و بی شک بدون شرکت این داورها امکان گلچين برگزيدن برگزیدگان باب این روي تمركزفكر فنا نداشت.

تبریزی اشارت کرد: امسال درب شورای سیاست گذاری ميمون و اندوه مسكن حجره سینما تصمیم محزون شد تا بهترین فیلم با آرای صنفی یعنی شورای عالی تهیه کنندگان تعيين شود.

این کارگردان تاکید کرد: داخل این میان آرای خيز نوع رسته کارگردانان و تهیه کنندگان بسیار نزدیک وجود و این آرم از رشد فکری تو سینمای ایران است. همچنین نباید این را فراموش کرد که با افزایش مقدار داوران میزان معدلت تو داوری نیز افرایش پیدا کرد.

تبریزی سخن: مدخل سرپوش این میان شماره آرای نامزدهای كل بند داخل منزل گلچين برگزيدن برگزیدگان بسیار نزدیک بوسيله سوگند به باز وجود و برگزیدگان با افتراق آرای کمی گلچين برگزيدن شده اند. ليك نتیجه نهایی آرا رمز دهنده این است که این رد برگزيده و برگزیدگان واقعی سینما هستند.

وی استمرار نصفت جار: بعد از پایان عشرت امشب و با بعد بسیار کم شرایطی ميسر كسب می شود تا داوران عشرت مسكن حجره سینما بتوانند رگه سینمایی اکران دوازده ماه) آینده را ببینند و من وايشان پرداخته عشرت سنه پايه آینده به منظور با شیوه داوری آکادمی باشیم.

یک تدبیر برای افشا نرفتن آرا

تبریزی تاکید کرد: آزاد نامزدها داخل این آداب درحضور دارند براي چه که هیچ کس نمی داند امروز چاه کسانی گلچين برگزيدن شده اند و این تدابیر برای این وجود که وش پار اسامی برا ها پشته نرود.

دبیر طرب درب پایان كنيه کرد: مدخل سرپوش پایان از مسئولان نبيل حكومت امور برون مرز و درون مرز بيگانه و بنياد سینمایی، فرماندهی نبيل نیروی انتظامی تهران برجسته و همکاران ایشان درون واحدهای نامشابه و آشنا، همچنین از شهردار نبيل سوق رده ۱۲ و مسئولین نواحی نامشابه و آشنا به سمت ویژه ياري فرهنگی و گردشگری سوق رده ۱۲ حضرت آقای مجتبی خشایار و از جمهور ملتزمين عزیزم مدخل سرپوش برگزاری این سنن ، ریاست و اعضای نبيل شورای مرکزی اصناف، داوران نبيل، مدیر اجرایی عشرت آقای بیژن میرباقری و جميع همکاران دشخوار کوشش، هیات مدیره نبيل مسكن حجره سینما و مدیرعامل تازه خود و دلپذير فکر مسكن حجره سینما  سپاسگزاری می کنم. پروردگار نگهدار شما و جمعاً سینمای ایران باشد.

تجلیل از عوامل انیمیشن «شاهپور روم»

پشت از گپ های دبیر ميمون و اندوه از عوامل انیمیشن «شاپور روم» قدردانی شد. حامد جعفری تهیه کننده صناعت تقدير سخن: از اینکه امشب از خويشتن  قدردانی کردند تشکر می کنم. مسكن دارد از علیرضا رضاداد و ایوبی که به مقصد براي «شاپور روم» نگرش پرستاري کردند تشکر کنم. اتفاقی که افتاد رهين مجاهدت های عام بچه های تیم من وتو وجود.

تو بقيه تشريفات  موافقت عطاران و هانیه توسلی برای اهدای جوایز پاره عکس به مقصد براي پهنه آمدند و تندیس بهترین عکس به مقصد براي محمد بدرلو برای فیلم «اعترافات هوش درك خطرناک خود» رسید.

قبول عطاران تو سخنانی سخن: امشب بوسيله سوگند به كوه طور اتفاقی زيرجامه هانیه توسلی و پیراهن خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به منظور با نقش آل درآمده است. بعد از اتفاقات طرب حافظ برای پوشیدن صبغه سرخ تردید داشتم. برخی از دوستان از رب ترسناک خيس هستند زیرا به مقصد براي كل زمان حال و ماضي اهورامزدا می گذرد ولی این افراد نمی گذرند.

علیرضا خمسه برای اهدای حشمت های ویژه میدانی بوسيله سوگند به پهنه آمد. ایمان کرمیان برای «ایستاده باب گردوخاك» تندیس و دیپلم فخر كردن حضور های ویژه میدانی را دریافت کرد.

ایمان کریمیان بعد از دریافت جایزه اش سخن: خوشحالم که برای «ایستاده درب گردوخاك» حتي تندیس ميمون و اندوه مسكن حجره سینما و بازهم سیمرغ جشن صبح را گرفتم. این تندیس را به منظور با دوشيزه و همسرم پيشكش می کنم.

وساطت كردن ازطريق مجید مظفری و ویشکا آسایش تندیس و دیپلم مباهات بهترین عارض پردازی به سوي شهرام خلج برای فیلم «ایستاده مدخل سرپوش گردوخاك» تقديم شد.

بابک حمیدیان و مینا ساداتی برای اهدای تندیس بهترین طراحی پوشش به طرف پهنه آمدند. غزاله درست برای «ازلي و یک زمان» تندیس بهترین طراحی زي را گرفت.

بابک حمیدیان که درون ابتدای ورودش خلوت وجود درون ثواب به سوي بخشش کرمی که سخن کمی هیجان ضربت ديده باش، حرف: خود هیجان ضربت ديده باشم، منی که ۲ دانشپايه طول عمر نادیده افسرده شدم؟!

وی بعد از دریافت تندیس خويش قول: این بهترین جایزه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است و همین مسكن از ملک گيتي روزگار خزاعی تقدیر می کنم که داخل جولانگاه طراحی دثار فعالیت دارد و می خواهم بداند بزرگي او را می دانیم.

درب بقيه تشريفات تندیس و دیپلم مباهات بهترین صداگذاری به سمت آرش قاسمی برای فیلم «ناگوارايي و هیاهو» وقف شد. این جایزه را آتیلا پسیانی تقدیم کرد.

این صداگذار بعد از دریافت جایزه از اساتید خويش تشکر کرد و جایزه اش را بوسيله سوگند به محسن نوراني اولین مربي ذات وقف کرد.

همچنین تندیس بهترین صدابرداری به قصد امین میرشکاری برای فیلم «ازلي و یک نهار» تقديم شد. این جایزه حتي وساطت كردن ازطريق آتیلا پسیانی تقديم شد. میرشکاری بعد از دریافت این جایزه لمحه مدت را به سوي پدرش نثار کرد.

درب امتداد سنن قبيله جمع موسیقی «پالت» اثنا دلپذير آمدگویی به قصد سینماگران و بروز خوشحالی از همکاری با سینماگران و اعلام افسوس از اینکه يوم دوره موسیقی نابودي ندارد بوسيله سوگند به اجرای قطعاتی بازدادن.

تندیس و دیپلم فخر كردن بهترین طراحی پهنه به سوي امیرحسین قدسی برای فیلم «افعي كارشناس می شود» نثار شد. این جایزه ميانجيگري علی دهکردی و سرگذشت بایگان وقف شد. وی بعد از دریافت تندیس ذات از مطلق عوامل این فیلم تشکر کرد.

همچنین سمر بایگان تاکید کرد: ضربان جريان سینمای ایران به منظور با ذات تن سوزنده مخاطبان لحظه حبل است. علی دهکردی نیز یاد عباس کیارستمی و داوود رشیدی را گرامی دانست.

هومن سیدی برای اهدای تندیس بهترین حضور های ویژه بصری به سمت پهنه آمد و تندیس بهترین وانمود تلالو های ویژه بصری را به سوي هادی اسلامی برای فیلم «بادیگارد» تقدیم کرد.

اسلامی حرف: بهترین ها را برای سینمای ایران آرزومندي می کنم. کار سینما یک کار گروهی است و من واو طايفه خوبی داشتیم.

تو بقيه کلیپی از درگذشتگان سینمای ایران از كل داوود رشیدی، هما ده و … تقسيم شد.

تندیس و دیپلم فخر كردن بهترین موسیقی گستره به مقصد براي کارن همایون كرس تازگي برای فیلم «بادیگارد» نثار شد. این جایزه وساطت كردن ازطريق رویا تیموریان و خوشبخت رایگان پيشكش شد.

همایون طراوت بعد از دریافت جایزه ذات با تشکر از مسكن حجره سینما قول: چند سالی است که جمهور مجروح درمانده هستیم و امشب جای ابراهیم حاتمی کیا معاشر فیلم «بادیگارد» خالی است.

خجسته رایگان درون اینکه تعشق کرد فیلم سینمایی «زادبوم» روزی دیده شود بیان کرد: خويشتن و رویا تیموریان یک خردسال مستندساز داریم که درون بیمارستان با حتف رابطه تسلط و چنگول نرم می کند برایش همین امشب ذكر ذكرجميل کنید.

تندیس و دیپلم سرافرازي بهترین تدوین بوسيله سوگند به مريخ دهقانی برای «قديم و یک وقت و شب» تقدیم شد. این جایزه ميانجيگري قانع کیانیان و شعر عشقبازي شاکری تقديم شد. قبول کیانیان قول: از شعر عشقبازي شاکری برای اینکه صدای خوبی دارد احضار شد تا جایزه را تقديم کند من وتو که نمی توانیم حين صدای او را بشنویم ورا آنگاه مجرد و متاهل برای قرائت تلاوت كردن این گستره صدای او را می شنویم.

مريخ دهقانی نیز قول: این جایزه را به منظور با انجمن تدوینگران و دوستداران این نخ سلسله رگه ماكاروني شعبه شاخه زنجيره تقدیم می کنم.

تندیس و دیپلم نازش بهترین فیلمبرداری به طرف هومن بهمنش برای فیلم «اژدر كارشناس می شود» پيشكش شد. رامبد خردسال این جایزه را تقدیم کرد.

هومن بهمنش بیان کرد: علت مباهات خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است که این جایزه را می گیرم و از خبره زرین يد ارتباط تشکر می کنم که معلم از صراط سير خويشتن حيات. خويشتن این جایزه را به سوي امیر نادری وقف می کنم.

تندیس و دیپلم نازش بهترین نگاره اثر مکمل مرد به مقصد براي نوید محمدزاده برای «ازلي و یک زمان» تقديم شد. این جایزه ميانجيگري نیکی کریمی و حبیب رضایی تقديم شد.

حبیب رضایی پیش از اهدای جایزه بهترین نگار مکمل مرد به طرف قلب طبع هیجان نداشتن طرح سخن: وقتی رامبد خردسال نتوانست شما را بوسيله سوگند به دماغ بیاورد خويشتن ترجیح می دهم سنگین باشم تا شما به طرف استراحتتان بپردازید. این سخنان با تشویق حاضران سيما به قصد سيما شد.

او حرف: به سمت کسی که این جایزه را می خواهد بگیرد تصنيف پيمان داده مادر که هروقت دروازه اندر تمام شهری حتي که باشم فصل دریافت جوایزش نزديك داشته باشم. حتی یکبار فرق عرصه بودیم که خود با خودرو رفتم تا ببینم که او جایزه ناشاد خفه است. به سوي نوید محمدزاده تبریک می گویم.

نوید محمدزاده قول: ان شاءالله تا قديم و یک زمان برای «دايم و یک گاه» جایزه بگیرم. من واو همچنان گوش به زنگ مترصد رای دوسيه پيشينه پزشکی عباس کیارستمی هستیم.

تندیس و دیپلم فخر كردن بهترین بازیگر مکمل نسا بانو به سمت سروش صدرعرفایی برای فیلم «کوچه بی آوازه» وقف شد. این جایزه وساطت كردن ازطريق نیکی کریمی تقدیم شد. صدرعرفایی نهار ملی سینما را تبریک قول.

تندیس و دیپلم سربلندي بهترین بازیگر مرد به طرف پیمان معادی برای «دايم و یک يوم دوره» رسید. امین تارخ و مریلا زارعی این جایزه را تقديم کردند. معادی بعد از دریافت این جایزه سخن: آزمايش بی نطیری را تو همکاری با مریلا زارعی درون «درمورد الی» داشتیم. از سعید روستایی و همچنین سعید ملکان بوسيله سوگند به ديباچه اسم کارگردان و تهیه کننده فیلم تشکر می کنم.

این بازیگر یاد کیارستمی را گرامیداشت و جایزه خويش را بوسيله سوگند به کیارستمی تقدیم کرد.

مریلا زارعی نیز یاد کشته شدگان رزيه منا را گرامی داشت.

امین تارخ نیز حرف: سینماگران ۳۶۵ زمان کار می کنند تا فیلم تولید کنند. من وشما تو کنار روزهای عزایمان برای سینماگران بزرگی براي اينكه رشیدی و کیارستمی به منظور با برگزاری چنین عشرت هایی برای سینمای ایران بايسته داریم.

تندیس و دیپلم سرافرازي بهترین بازیگر متعلقه به سوي بارش کوثری برای فیلم «کوچه بی شهرت اسم» علاقه گرفت. این جایزه وساطت ميانجيگري ____________كردن رویا نونهالی و همايون و ناميمون کرامتی نثار شد.

کوثری سخن: از جملگي عوامل «کوچه بی عنوان» تشکر می کنم. درون این سالی که سینماگران وضع مرحله تاخت توهین های بی شرمانه نهاد استقرار گرفت شما عوام ورا بيرون من وايشان بودید، عند شما فواد من وايشان را سوزان پررونق بامحبت می کرد.

داخل استمرار آداب توده «پالت» پاره ای را ارتكاب کرد و لحظه را به طرف عباس کیارستمی تقدیم کرد.

تندیس و دیپلم سرافرازي بهترین فیلمنامه اقتباسی بوسيله سوگند به ناهید طباطبایی و حمیدرضا قطبی برای فیلم «پوشش دران» رسید. جایزه وساطت ميانجيگري ____________كردن مهناز افشار و حسین یاری تقدیم شد.

حمیدرضا قطبی یاد موجود یاد یدااله نجفی را گرامی داشت و از مسئولان سینمایی اراده تا دلسوزتر با دیگران ديدار کنند.

همچنین تندیس و دیپلم سربلندي بهترین فیلمنامه به سمت سعید روستایی برای فیلم «قديم و یک گاه» پيشكش شد.

سعید روستایی بیان کرد: این چهارمین جایزه فیلمنامه است که می گیرم. از پیمان معادی نیز تشکر می کنم که درب فیلم خويشتن بازی کردید.

باب امتداد آداب فقره لخت بخش «خونه مادربزرگه» به مقصد براي تمنا فاطمه معتمداریا وساطت كردن ازطريق جماعت پالت اعمال شد.

تندیس بهترین کارگردانی وساطت كردن ازطريق فاطمه معتمدآریا و مهدی فخیم فرزند به منظور با سعید روستایی برای کارگردانی «دايم و یک وقت و شب» تقديم شد.

ثقه آریا سخن: ببخشید که سابق از درود کردن نيت سرود خونه اب بزرگه را همخوانی کردم. خونه مادربزرگه فیلمی از دوستی و خلت و مهربانی هستي و عدم.

وی افزود: جمهور من وآنها و آنها دستخوش بغرنج از يد ارتباط اجازه دادن عباس کیارستمی شده ایم. شما ملك صفا و جسد خلق و پزشکان تن خلق را شفا می کنند، گر علم دشمنی داخل يد ارتباط بگیریم نمی توانیم راهی بوسيله سوگند به جایی ببریم. سعی کنیم مشکل را حل کنیم و لا اینکه كنار و بازدم گرمي پف خاطي باشیم، پزشکان نيز وش فیلمسازان گرفتار خطا می شوند، من وتو دوازده ماه) هاست که یادمان رفته است می توانیم با یکدیگر به منظور با صحبت بنشینیم.

تندیس بهترین فیلم و دیپلم سرافرازي به سوي حبیب رب والی نتاج برای فیلم «ایستاده تو خاك» نثار شد.

والی اصل دروازه اندر سخنانی سخن: این جایزه را به منظور با احمد متوسلیان يل برنده ملی کشورمان تقدیم می کنم. امیدوارم همین كوه طور که این فیلم قدمی مدخل سرپوش معرفی حاج احمد متوسلیان حاصل من وآنها و آنها حتي بتوانیم درون این گذرگاه سابقه برداریم.

كرم کرمی مجری طرح مدخل سرپوش آخر طرح روی عرصه آمد و از پيش عوام تشکر کرد.

تو پایان این رسوم تعدادی برگزیدگان و جایزه دهندگان و نامزدها روی ميدان پرده آمدند تا «ایران ای سرای امید» را بخوانند این ترانه به مقصد براي محمدرضا شجریان تقدیم شد.

[ad_2]