منافقین "خجسته رجوی" را کشتند/منافقین هنوز سزای خیانت‌های خويش را ندیده‌اند

[ad_1]

منافقین "مسعود رجوی" را کشتند/منافقین هنوز سزای خیانت‌های خود را ندیده‌اند

به مقصد براي اعلاميه خبرگزاری تسنیم از شاداب آبرومند‌برپا؛ سبب‌الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی نيمروز امروز درب رسوم ویژه بزرگداشت هشتم شهریور که باب حوزه علمیه کمالوند برگزار شد، اثنا گرامیداشت یاد شهیدان رجایی، هنرمند و بیش از ۲۳ الف بلبل شهید هستي حكومت، فعالان و کارکنان سيستم مجموعه آپارات‌های اجرایی اظهار داشت: تو گروه‌ای زندگی می‌کنیم که الگوهای من وشما شهیدان رجایی و هنرمند است.

وی افزود: جایگاه فرمان بري بندگي‌گذاری، جایگاه اهتمام و مسئولیت‌پذیری است؛ خرسندیم درب اجتماع جمعيت‌ای زندگی می‌کنیم که بوي خوش گواهي شهيدشدن، ایثار، انس‌فشانی و غیرت و بي باكي درون ساعت بود دارد که چنین اجتماع جمعيت‌ای جاندار است چراکه هدف نصب العين آرزو گواهي شهيدشدن هست و مرده‌کننده و حیات‌پاره سازمان است و تو گروه جاودانگی ایجاد می‌کند.

وزیر دادگستری متذكر کرد: این مذهب امت هنگامي چسان متادب تاييد داب دلگير، مدام است و ستيغ‌هایی را پی‌درپی مسخر می‌کند؛ شهیدان رجایی و هنرمند داخل ستيغ شرف، بزرگي، طهر و تنزيه طمانينه آرام گرفتند ولی مدخل سرپوش مساوي قاتلان حين‌ها تو فلاكت مادرانی که طلاق گرفته‌اند
و باب كنه لغزشگاه‌های بدنهادي بازداشت شدند.

وی بیان کرد: منافقان کوردل امروز مقيد برخورد محرومیت، سب آب و عسل
و تنافر آيين فراغ غمگين‌اند و این بحث حق و باطل باب مدت دوره تاریخ نابودي داشته است. منافقان هنوز سزای خیانت‌های خويشتن را ندیده‌اند و تارك دسته جنایتکاران به سمت توبيخ و غلبه آيين غرق نشده‌اند، خاطرجمع باشید این قوم كين خواهي شهیدان رجایی و هنرمند را از دم‌ها خواهند گرفت.

پورمحمدی تفهيم کرد: منافقان ۳۸ واحد زمان ( روز به منظور با این قوم مظلوم، پیشگیری از مشکلات زوجین
خیانت، جنایت و وحشت کردند و مهان شريعت را به منظور با خاک و دم خوناب کشیدند و با جنایت‌های ذات جوانان این آيين را به مقصد براي خاک و دم خوناب کشیدند، منافقان با رژیم بعثی پیوند خوردند و با جاسوسی‌ها نفس هزاران شخص را داخل بمباران‌ها به مقصد براي تاييد رساندند.

وزیر دادگستری حرف: منافقان ۴۰ دوازده ماه) است زیرسایه دشمنان اسلام و صهیونیست زندگی می‌کنند و دوسيه پيشينه خیانت لحظه‌ها بی‌نهایت است و رابطه تسلط از جنایت‌های خويش برنمی‌دارند. منافقین به حدي خبیث هستند که سپهسالار تروریست ذات سعادتمند رجوی را نیز می‌کشند و آن وقت می‌گویند رجوی کشته شد و به سمت یکدیگر تسلیت می‌گویند.

این آگاهي درحال تکمیل است… 

منافقین "مسعود رجوی" را کشتند/منافقین هنوز سزای خیانت‌های خود را ندیده‌اند

[ad_2]

منافقین "مسعود رجوی" را کشتند/منافقین هنوز سزای خیانت‌های خود را ندیده‌اند