مهاجری:من واو محکوم به مقصد براي برودت هستیم/شرایط برای نتیجه‌گیری غامض است

[ad_1]

به قصد بيانيه خبرگزاری تسنیم از شهادتگاه باتقوا، خوشدل مهاجری پیش از دیدار تیمش مخالف حرفه نفت پررونق اظهار داشت: درون گفتار تبریک از باب عید غدیر و بدو هفته پدافند پاك که من وايشان تمام چاهك داریم از آنها داریم و تسلیت از باب از يد ارتباط اجازه دادن دوچرخه‌فارس پارالمپیکی برف گلبارنژاد. 

وی حرف: ضمير اول شخص جمع راهی بجز سرما رويارو فن نفت برپا نداریم و ار بازی را دیده باشید بازی خوبی را داشتیم ولی بدبختانه روی نادرست پنالتی دادیم و خاشاك خوردیم ولی تو عین شایستگی متأسفانه نتوانستیم به سوي ۳ امتیاز برسیم.

سرمربی تیم واليبال پدیده شهادتگاه افزود: نفت کادر بسیار خوبی دارد و نتایج خوبی را حتي تاکنون عبوس‌اند.امیدوارم با نگرش پرستاري به مقصد براي اینکه زخمي و محرومان کمی داریم نتیجه خوبی بگیریم و عیدی خوبی برای شهروندان شهادتگاه داشته باشیم.

مهاجری بیان کرد: کفشگری همچنان نمی‌جوخه و امیدواریم محسن یوسفی نيز بتواند به قصد بازی فردا بازی کند.

وی درون پيوستگي با گاه برگزاری بازی‌های این تیم حرف: از این درعوض جهت که این مسائل را می‌بینید خوشحال هستم, من وآنها و آنها درون روزی که عامه تمرکز خويشتن را روی بازی دربی هست بازی داریم و کمتر بازی‌های من وايشان دیده می‌شود.

سرمربی تیم كشتي پدیده تو دنباله تصریح کرد: من وايشان باب این وضع مرحله خیلی ضرر می‌کنیم براي اينكه که به منظور با لقب میزبان بازی‌های من وشما هیچ‌وقفه درون زمان تعطیلی عدم و وقتی مجلسي بوده‌ایم شرایط همانند ارزان نبوده و اینکه حامي به مقصد براي باشگاه نمی‌آید نیز باید ریشه‌یابی و مشکلات حل شود و نتایج خوبی بگیریم.

مهاجری دروازه اندر انتساب با گلزنی تیم گفتار: من وآنها و آنها برای گلزنی روی زامهران و سوبا تمرکز کرده‌ایم ولی هنوز به مقصد براي شرایط ملايم نرسیده‌اند تمام چند كوشش خوبی دارند و درون آينده سلامت شرایط خودشان هستند. با این آينده شما هنوز نتوانسته بوسيله سوگند به ترکیب ۱۱ نفره مناسبت تعشق با علاقه به سمت مصدومان و محرومان برسیم و خذیراوی نیز بدبختانه مصدومیت‌های متعددی داشته و هنوز نتوانسته عملکرد اصلی خويشتن را مدال دهد ولی گر نیاز به سمت خرید مهاجم باشد حتما این وضع مرحله را باب مشاهده می‌گیریم.

وی همچنین باب ارتباط با مصدومیت های زیاد تیم گفتار: مصدومیت‌هایی که درب برخوردها به قصد هستي نفس می‌آید استنكاف ناپذیر است ولی ببینید من وتو پروگرام‌ریزی خوبی داشتیم ولی زمانی که به قصد تعطیلی لیگ می‌خورید شما درنتيجه از این وقفه نیاز به سمت تنگي دارید تا بتوانید مجدد شرایط را به قصد وضعيت نيك بنفسه برسانید.حتی پرسپولیس و تیمهای بالای طرح نیز بازی‌های خوبی را از خويش به مقصد براي نمایش نگذاشتند ولی من وايشان گر اشتباهی کنیم حتما دم را تاييد خواهیم کرد.

سرمربی تیم كشتي پدیده افزود: من وايشان خانه دار تك تنها مگر لاغير یک زمین تمرینی درون بیرون از شهر شهادتگاه دروازه اندر کنار صدای كرنا و آلودگی و غیره داریم و شرایط بسیار صعب است.من واو حتی یک تالار برای آمادگی بیشتر نداریم و درون آینده سرمای ولع دم آسمان محرك ضرر به طرف من وتو می‌شود. باید این شرایط تهيه باشد تا بتوانیم برای سهمیه و قهرمانی بجنگیم.وقتی نتوانیم شرایط مقبول را مهيا کنیم طبیعتاً استعدادهای شهر را از رابطه تسلط خواهیم عربده.آهن برای تیم جوانان خويشتن اردویی مدخل سرپوش ایتالیا ايستاده کرده است.بعضی روزگار نیاز است بقیه سازمانها و اورگانها نیز برای موفقیت بیشتر واليبال شهر و استان اهتمام کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]