موسوی: منصوریان پي از باختن و برد شكست و پيروزي مدخل سرپوش دربی بنفسه می‌جگرپاره/ تاکتیک آزادي برای حریفان آشنا بنام‌ شده است

[ad_1]

علی موسوی با بیان اینکه آزادي از ملاحظه روانی مشکل دارد، درمورد دیدار فردای این تیم با پرسپولیس به قصد گزارشگر ورزشی خبرگزاری تسنیم گفتار: بازیکنان آزادي بازیکنان کوچکی نیستند ولی با استرس به سمت زمین می‌طريقه. افزون نيكوكاري حين، آزادي تلون تاکتیکی ندارد. آزادي بیشتر سعی دارد از کناره‌ها و با سانتر کردن به قصد باب حریفان برسد که این رفتار، برای سایر تیم‌ها کاملاً آشنا بنام‌ شده است؛ بوسيله سوگند به‌فقره زمانی که پادشاه حیدری دروازه اندر زمین باشد. همین مورث می‌شود مربیان حریفان آزادي عين ديد‌ بسته به منظور با بازیکنان نفس بگویند شاه حیدری را بگیرید. درب این مواقع، مربی باید تغییر تاکتیک دهد و از سلك‌های دیگر به قصد درب حریف  برسد.

وی اظهار داشت: دربی بوسيله سوگند به منوال‌ای است که شرایط تیم‌ها تو نمودار جو تأثیری تو لحظه ندارد. دروازه اندر قبل نگاه شده که گاهی پرسپولیس ضعیف‌خيس از آزادي بوده ولی درب دربی پیروز شده است یا برعکس. به مقصد براي ذهن برابر تماشاگران خيز تیم، استرسی به مقصد براي بازیکنان منتقل می‌شود که تمام تیمی نيكي ساعت نجاح کند پيروز می‌شود. به طرف نگرش زعم خود آزادي بازیکنانی دارد که دروازه اندر زمان‌های ماسبق جلوی پرسپولیس یا نفس آزادي خیلی خوش و بد خير کار کرده‌اند و ترسی از سرخپوشان پایتخت ندارند.

مهاجم پیشین آزادي دنباله عربده: مطمئنم بازیکنان آزادي بسیار شايق رویارویی با پرسپولیس هستند. به سمت نظرم آنها درون بازی‌های پيش کمی با خودبزرگ‌بینی بازی کردند و نتوانستند جلوی تیم‌های ضعیف‌تازه و پلاسيده نتیجه بگیرند. امیدوارم این بازیکنان داخل دربی به مقصد براي خودشان شوک مسبوق کنند و بتوانند مقابل پرسپولیس كامكار باشند. فکر می‌کنم ار این دربی را نبریم، شکست نيز نخواهیم خورد.

موسوی درمورد مقيم شدن توقف كردن یا روبيدن منصوریان ته از باختن و برد شكست و پيروزي احتمالی درون دربی ديباچه اسم کرد: منصوریان با بود تعصبی که به سمت آزادي دارد و تلاشی که برای این تیم می‌کند، نتوانسته نتیجه دربايست را بگیرد. يكه دلخوشی هواداران آزادي برودت رويارو پرسپولیس است تا تمام چیز به منظور با بعد طبيعت همیشگی نفس بازگردد و روحیه اعضای تیم بالا برود. امیدوارم منصوریان با باختن و برد شكست و پيروزي كفو پرسپولیس از آزادي علي حده نشود و با پیروزی درون این سبقت، شکست‌های  قبلی آزادي فراموش شود. با مراقبت به سوي شناختی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از منصوریان دارم، فکر می‌کنم ورا آنگاه از باختن و برد شكست و پيروزي باب دربی، بشخصه تصمیم به قصد جارو كردن خواهد گرفت و نیاز نیست کسی او را انفصال کند.

انتهای پیام/

[ad_2]