مولر: به قصد بزرگداشت دستاوردهای رونالدو باید کلاه از تارك استنباط

[ad_1]

به منظور با تفسير خبرگزاری تسنیم، کریستیانو رونالدو که مدخل سرپوش وقت ۱۴-۲۰۱۳ لیگ قهرمانان اروپا با ۱۷ گلی که بوسيله سوگند به ثمار رساند، رکورد بیشترین خاشاك‌خورده باب مسافت یک وقت از این انتظار‌ها را به قصد خويشتن مختص داده است، از زمانی که باب واحد زمان ( روز ۲۰۰۹ از منچستریونایتد به سوي رئال‌مادرید پیوسته تا کنون مدخل سرپوش ۳۴۹ بازی از هم چشمي هم چشمي كردن‌های نامشابه و آشنا ۳۶۵ غبرا جدا برای سفیدپوشان مادریدی به سمت سود رسانده و تمثال بسزایی درون موفقیت‌های کهکشانی‌ها دروازه اندر این سنه پايه‌ها داشته است.

توماس مولر، مهاجم ۲۶ ساله بایرن‌مونیخ دروازه اندر حضرت دیدار این تیم جلو روستوف روسیه درب سير آغاز از مرتبه گروهی لیگ قهرمانان اروپا، وقتی خبرنگاری عقيده راء ي وی را باب موقعيت كوكب پرتغالی رئال‌مادرید پرسید، حرف: رونالدو تو كلاس‌های اخیر زبر و پايين‌العاده باثبات بوده و رکوردهای باورنکردنی از ذات به منظور با مورد بغاز درون لیگ قهرمانان اروپا صلاح طاعت بخشش جای گذاشته است. فرد کاری می‌شود مدخل سرپوش ازاء او و دستاوردهایش ادا قسط این است که به طرف احترامش کلاه از ته چكاد استنباط. شمار استقصا و ارقامی که کریستیانو به منظور با مرقوم رسانده، ممتاز است و رد می‌دهد که او چقدر دروازه اندر این سنه پايه‌ها استقامت داشته است.

دروازه اندر حالی که مولر و یارانش درون جماعت D لیگ قهرمانان با تیم‌‎های روستوف، آیندهوون و اتلتیکومادرید همگروه هستند، رئال‌مادرید بازهم برای تدافع از آغاز قهرمانی‌اش مدخل سرپوش فرقه جوخه F باید با تیم‌های بورسیا دورتموند، اسپورتینگ لیسبون و لیگا ورشو توقع کند.

انتهای پیام/

[ad_2]