مکرر لحن ذات را بشوئیم، شایعترین مسبب ابتلا به منظور با زكام سودن بي حس توقع عزيز، دهن و بینی با نوا تزوير ناشسته به مقصد براي ویروس می باشد

[ad_1]

 چايش یک بیماری بران تنفسی است که وساطت كردن ازطريق ویروسی به مقصد براي همین اعتبار بوجود می آید، شدیدا واگیر دار است و از شخصی به طرف بابا دیگر ميانجيگري سرف یا عطسه منتقل می شود. این تعفن ویروسی بینی، حلق و ریه را درگیر می کند و دروازه اندر تمام سنی می تواند افراد را بازداشت سازد.

از فصل تلاقي با ویروس تا پديد علائم بیماری (عصر کمون) بین ۱ تا ۴ گاه زمان و پهنا می کشد. علائم این بیماری دربردارنده تاب، مرض كالبد بدنه،صداع مزاحمت، خستگی، بی اشتهایی، سرف خشک، درك خشکی یا ضرب مدخل سرپوش حلق می باشد که به مقصد براي رخسار ناگهانی ایجاد می شود.

برخلاف زعم كافه، ريزش با سرماخوردگی ديگرسان است و علائم شدیدتری دارد، دوران شیوع بیماری اواخر پاییز و اوایل شتا است، ماليات پيامدها این بیماری تو کودکان زیر ۲ كلاس، افراد بالای ۶۵ دوازده ماه) و کسانی که بیماری های زمینه ای دارند بیشتر است.

چند سالی است که  نمودار توزیع واکسن چايش  وساطت كردن ازطريق حكومت حفظالصحه باب ميزان جنبه گروه و برای گروههای داخل روي گردان هول هستیم، برای اشنایی بیشتر با این واکسن به قصد پيگيري فارغ التحصيل رشته هاي مهندسي متخصص ماشين آلات ودستگاههاي الكترونيكي طراح امیری مدیرگروه رزم با بیماریهای مرکز حفظالصحه استان رفتیم تا ایشان پاسخگوی سوالاتمان بودند که مدخل سرپوش زیر  تفصيل این مشافهه را می خوانید.

آقای فارغ التحصيل رشته هاي مهندسي متخصص ماشين آلات ودستگاههاي الكترونيكي طراح امیری با تشکر از وقتی که دروازه اندر اختیار من وشما آرامش دادید بفرمایید واکسن زكام چیست؟ عصر و ادب استعمال لحظه به چه طريق است؟

واکسن ريزش حاوی چند نوع مباين از ویروسهای هست و مرده ی ضعیف شده از آنفلوآنزاست که به سمت  دلیل تغییرات مداومی که از تماشا آنتی ژنی درون ویروس پدید می آید تمام ساله واکسنهای تثليث ویروس آتفلوآنزا برحسب با سویه های جدید و شایع نيز دوازده ماه) تهیه و تولید می شود، بدلیل اینکه زمان زكام  از ابتدای مهر مقدمه می شود و تا اردیبهشت ماه بقا می یابد بهترین عصر دریافت واکسن ماه نرمي و آبان ماه می باشد با این زمان حال و ماضي می استعداد داخل ماه اخگر و حتی دیرتر باز برای دریافت واکسن عمل کرد.رفتار استعمال از این واکسن باز بوسيله سوگند به روي تزریقی دروازه اندر ساعد می باشد.

چاه ميزان تعديد واکسن امسال مدخل سرپوش ميزان جنبه استان توزیع شده است؟

امسال از سوی حكومت سلامت ۱۳ الف بلبل و ۱۰۵ دز واکسن به مقصد براي استان خوزستان مختص داده شده که از این ارزش ۷ عندليب و ۶۰۵ دوز به مقصد براي دانشگاه حقايق پزشکی جندی شاهزاده، ۲ الف بلبل دز به مقصد براي دانشگاه حقايق پزشکی دزفول،۱ عندليب و ۵۰۰ دز به قصد دانشکده دانش ها پزشکی پررونق، و به طرف دانشکده های دانش ها پزشکی بهبهان و شوشتر كل کدام ۱ عندليب دز واکسن زكام علاقه افسرده است.

استعمال از واکسن ريزش باب چاهك افرادی توصیه می شود؟

به طرف افراد بالای ۶۵ واحد زمان ( روز، مطلق کودکان بین ۲۴-۶ ماه، کودکان و بزرگسالان بین ۶۴-۲ عام که دجار مشکلات پزشکی ديرينه باشند همال دیابت، نارسایی کلیوی، آشفتگي تولید گلبول آل، ایدز ، بیماران دیالیزی ، بیمارانی که داروهای تضعیف کننده سیستم ایمنی صرف می کنند، کودکان و بالغینی که مقيد برخورد عسرالنفس باشند، کودکانی که تحت مداوا ديرينه با آسپرین هستند، زنانی که دروازه اندر مدت موعد شیوع ريزش تمایل به منظور با بارداری دارند ، کلیه كادر بهداشتی و درمانی، آسایشگاهها و مراکز نگهداری کودکان و سالمندان ،اعضا دامپزشکی و محیط زیست توصیه می شود که این واکسن را دریافت کنند.

چاهك کسانی نباید این واکسن را دریافت کنند؟

ورق تا نگاه مرکز مدیریت بیماریهای حكومت سلامت، عموم ی افرادی که عکس العمل آلرژیک انتساب به سمت واکسن زكام داشته اند، كلاً ی کسانی که به مقصد براي بذر پرنده آلرژی دارند،زنان آبستن و افراد مبتلا بوسيله سوگند به بي نظمي سیستم ایمنی جثه نباید از این واکسن كاربرد بهره جويي کنند.

ماليات پيامدها جانبی واکسن زكام چیست؟

چون كه این واکسن از ویروس غیر كوشا تولید می شود بنابراین کسی از تزریق واکسن به سمت زكام گرفتار نمی شود، ولی گاهی کمتر از یک سوم افراد تو جوانب نقطه محلت تزریق داء و سفتی را برای یک یا خيز يوم دوره درك خواهند کرد.

برای جلوگیری از ابتلا به مقصد براي زكام توصیه شما چیست؟

مکرر نغمه خويش را بشوئیم، شایعترین انگيزه ابتلا بوسيله سوگند به زكام سودن بي حس رويت ، دهن و بینی با لحن پليد به منظور با ویروس  می باشد، از فردی که به قصد چايش مبتلا شده مسافت فرجه جدايي خلال بگیریم و گر ذات بیمار شدیم به سوي دیگران زیاد نزدیک نشویم، مدت عطسه و سرف كس بیمار باید جلوی دهن و بینی ذات را با روپاك کاغذی بگیرد تا قطرات جنب به مقصد براي ویروس دروازه اندر ميدان آتمسفر متفرق نشوند، تو قيافه ابتلا با استراحت درون مسكن حجره از نقل سرايت احاله بیماری درب دانش سرا و حله کار جلوگیری کنیم و بیاد داشته باشیم که كس بیمار تا ۷ وقت و شب می تواند محرك گسترده پاشيده ویروس دروازه اندر ساحت شود پي توصیه های بالا را تا یک هفته رعایت کنیم.

 

روانه بوسيله سوگند به دوستان

asdf

آوازه فرستنده:
ایمیل فرستنده:
شهرت اسم گیرنده:
ایمیل گیرنده:

 


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

*