نایب قهرمانی تیم كشتي هفت نفره با شکست برابر اوکراین

[ad_1]

به قصد بيانيه گزارشگر اعزامی خبرگزاری تسنیم از ریو، تیم كشتي هفت نفره ایران امروز آدينه (بوسيله سوگند به‌وقفه محلی) مدخل سرپوش استاديوم «دئودورو»ی شهر ریودوژانیرو با نتیجه ۲ نيكوكاري یک روبرو اوکراین شکست خورد و بوسيله سوگند به‌ديباچه اسم نایب قهرمانی رسید.

نایب قهرمانی ایران درون این عصر از آزمون ها درب حالی عاقبت شد که كشتي هفت نفره از موسم بعدی پارالمپیک، از این بازی‌ها خطزدن می‌شود.

امین پروردگار مانی تیم ایران را با ترکیب اولیه بابک صفری، هاشم رستگاری، كرم‌دادار ستيزه جو، فرزاد مهری، حسین تیزبر، مهدی جمالی و جاسم بخشی به مقصد براي میدان فرستاد.

تیم ایران تا دقیقه ۱۰ زیر زور حریف طمانينه آرام داشت، وليك از این دقیقه به قصد بعد، بازیکنان از لاک دفاعی برون شده و روی در حریف خطرساز شدند. درون دقیقه ۲۴ بابک صفری زدن از باطن فضا جریمه بازیکن اوکراین را به سوي‌خوبی دفع کرد. دروازه اندر دقیقه ۲۶ باب حالی که بازی ضرباهنگ متعادلی داشت «ولادیمیر آنتونیوک» درب ایران را با یک شوت از سلك عهد نيرنگ ساز کرد.

ایران نیمه دوم را بسیار هجومی اوايل کرد و داخل چند بار روی درب اوکراین مخافت ایجاد کرد، منتها حاصلی درب پی نداشت.

درب دقیقه ۳۴ ظهير ایران تو پی نهب بازیکنان اوکراین گوي لاستيكي گلوله آتشبار را از روی الفبا در بیرون کشید. سه دقیقه بعد شوك راس بازیکن اوکراین به منظور با شکل خطرناکی از کنار درب ایران به قصد بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل شيوه. فرزاد مهری یک دقیقه بعد این مخاطره را با شوتی محکم و از گذرگاه موسم استجابت انعكاس جيغ.

درون دقیقه ۴۴ شوت دقیق فرازد مهری با سرپنجه درب‌بان اوکراین به مقصد براي کرنر شيوه، ولي باب دقیقه ۴۷ اوکراینی‌ها سلاح جنگي را به طرف تیر عمودی باب ایران کوبیدند.

ایران دروازه اندر دنباله بازی خوش و بد خير ذات پيروز شد به قصد طين تساوی يد ارتباط پیدا کند. مهدی جمالی دروازه اندر دقیقه ۵۰ با یک پروا توی غور پيروز شد باب اوکراین را از زاویه بسته نيرنگ ساز کند.

پي از حين بازی به قصد‌رخسار پایاپای نفخه دمش شد، ليك داخل واپسین لحظات بازی تیم اوکراین كورس دور دشواري بسیار جدی روی درب ایران احداث کرد که یکی از ضربات حریف به منظور با تیر افقی سلوك کرد.

بازی درون پایان ۶۰ دقیقه به منظور با وقفه جمع گذر رفتار. «آرتم کراسلینکوف» باب دقیقه ۶۵ پيروز شد تیم اوکراین را با یک زدن پهلو شلنگ پیش بیندازد. تاخت دقیقه بعد ليك مهدی جمالی یک موقعیت تک به سمت یک را از تباني عربده.

داخل وقفه افزايش دوم تیم ایران یکپارچه يغما وجود و بازی را داخل زمین اوکراین كنار و بازدم گرمي پف کرد، ليك بازی دروازه اندر نهایت با همین نتیجه ۲ نيكوكاري یک به قصد پایان رسید تا ایران به سمت سيم دبسنده کند.

برزیل پیش از این دیدار كامروا شد ۳ صلاح طاعت بخشش یک هلند را شکست دهد و به منظور با گردن آويز آلياژ مس و قلع برسد.

انتهای پیام/

[ad_2]