نتانیاهو با کلینتون و ترامپ دیدار می کند

[ad_1]

يكم و بعد وزیر رژیم صهیونیستی نهاد استقرار است وقت و شب یکشنبه با نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به سمت كوه طور جدا دیدار نماید.

به مقصد براي اعلاميه خبرگزاری مهرباني به مقصد براي شيريني گزك از رویترز، «بنیامین نتانیاهو» درآغاز وزیر رژیم صهیونیستی آرامش است وقت و شب یکشنبه با «هیلاری کلینتون» و «دونالد ترامپ» كورس دور منظور نام برده انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بطور جداجدا دیدار کند.

این دیدارهای جدا سعد یک يوم دوره پیش از برگزاری نخستین بحث انتخاباتی میان این كورس دور منظور نام برده رقیب انتها خواهند شد؛ دیدارهایی که هنوز جزئیاتی دروازه اندر فقره مکان و نوبت آنها منتشر نشده است.

گفتنی است که بدو وزیر رژیم صهیونیستی درب هفته ديرينه برای سخنرانی تو هفتاد و یکمین گردهمايي پاتوق عمومی تشكيلات نحله ها اديان هم عهد و متخاصم به سوي آمریکا سياحت کرد و باب این مهاجرت خويش با «باراک اوباما» رئیس توده آمریکا و سران تعدادی دیگر از کشورهای دنيا دیدار کرد.

شایان ذکر است که اواسط هفته ديرينه، هیلاری کلینتون با «عبدالفتاح السیسی» رئیس گروه پررو،‌ «پترو پروشنکو» رئیس همگي اوکراین و «شینزو آبه» يكم و بعد وزیر ژاپن دیدار کرد و رقیب جمهوریخواه وی نیز عزب با رئیس جمهوری پررو دیدار پديده.

[ad_2]