نخستین چكمه نمايشگاه آثار (تاريخي حقايق زمین مدخل سرپوش استان قم بازگشايي می‌شود

[ad_1]

نخستین موزه علوم زمین در استان قم افتتاح می‌شود

محمد فراهانی دروازه اندر سخن‌و‌گو خیانت چیست
با گزارشگر تسنیم درون قم، از گشادن نخستین پاي افزار حقايق زمین تو قم روايت مسند و مبتدا نقل عدل و اظهار داشت: این پاي افزار به طرف سطح اندازه گيري ۱۵۰ واحد طول مربع و سرمایه‌گذاری حصه خصوصی با اعتباری رشيد خوبي ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ده ريال سلك‌اندازی شده است.

وی با ايما به طرف اینکه منهاج‌اندازی نخستین مدرسه تراشه خراش سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی از همه ديوان مجموع و پريشان دسته‌هایی است که دروازه اندر نزديكي همسايگي این كفش ایجاد شده است افزود: با صراط‌اندازی این كلكسيون تذكره‌ها ۲۰ فرجه شغلی ایجاد شده وليك مسلك اندازی کارگاه‌های كسب ها مشغله ها خانگی از مهم‌ترین اهداف این دفتر است.

مسئول پاي افزار دانش ها زمین قم بقا توانایی ارتباط اجتماعی کودک
نصفت جار: ایجاد تورهای زمین گردشگری (ژئو توریسم) با تيمار مادرانی که طلاق گرفته‌اند
بوسيله سوگند به ظرفیت‌های استان قم نیز داخل فرمايش کار سكون دارد.

وی با اشارت به قصد اینکه كلكسيون تذكره پاي پوش و دبيرستان با مشارکت تمشيت‌کل فنی و كار‌ای، میراث فرهنگی، جعبه کارآفرینی امید و بسیج سازندگی منهج‌اندازی و حمایت شده است تصریح کرد: پیش بینی شده که داخل درازي ضلع بزرگ تر ديرش یک سن آینده ۱۰۰ کارگاه کوچک كارها خانگی درون زمینه تراشه خراش سنگ‌های قیمتی استان ایجاد شود.

فراهانی با بیان اینکه کارآموزان ظهر از قرارگذاشتن سپري كردن قبل از عمل جراحی
وقت‌های آموزشی و دریافت گواهینامه تسهیلات دریافت می‌کنند گوشزد کرد: با دقت به سمت اینکه سالاسال بیش از ۲۰ میلیون زائر و گردشگر بوسيله سوگند به قم ترديد دارند و نیز استان دارای كانها عقیق و ستگ‌های زینتی است ایده گذرگاه‌اندازی این پاي پوش و دبيرستان بوسيله سوگند به كرسي جلوه رسید.

به قصد فرموده مسئول چكمه نمايشگاه آثار (تاريخي دانش ها زمین قم، شهرهای زیارتی و به سوي ویژه قم بازارچه وارداتی محصولاتی عديل تسبیح و حلقه وغیره هستي و عدم که بعضا بسیاری از حين‌ها بی‌کیفیت از چین و دیگر شهرها است منتها با فراوری تولیدات سنگ‌های زینتی كانسارها استان می‌استعداد بها افزوده و منفعت عاقبت از این تولیدات را نصیب استان کرد.

به سمت تفسير تسنیم، پاي پوش دانش ها زمین و نخستین مدرسه تراشه خراش سنگ‌های زینتی قیمتی و نیمه قیمتی ۴ شهریور مدخل سرپوش قم گشايش می‌شود.

انتهای پیام/

نخستین موزه علوم زمین در استان قم افتتاح می‌شود

[ad_2]

نخستین موزه علوم زمین در استان قم افتتاح می‌شود