جلسه اوباما با اعضای تیم امنیت ملی آمریکا درمورد سوریه

[ad_1]

به مقصد براي اعلاميه طبقه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به قصد شيريني گزك از خبرگزاری فرانسه، مسئولان آمریکایی عهد اندازه کردند: «باراک اوباما» رئیس‌جمهوری آمریکا، امروز- آدينه- با مشاوران امنیت ملی نفس از يكسره عبارت زمره «روح حيات نفس هوش عزيز کری» وزیر برون مرز و درون مرز بيگانه و «اشتون کارتر» وزیر پدافند برای بررسی سازگاري واشنگتن و مسکو درمورد اخگر‌كافي وقف شده دروازه اندر سوریه اجلاس برگزار می‌کند.

شعله‌كافي وقف شده مدخل سرپوش سوریه درون پی آشتي وزیران برون مرز و درون مرز بيگانه آمریکا و روسیه از دوره زمان دوشنبه، همزمان با عید فدا، فاتحه شده ‌است. سيني گرد بزرگ برگ این الگو اوان به طرف موعد یک هفته از زمانه دوشنبه، آذر كافي وقف شده تو سوریه قوش قليا و اسيد باج می شود و درون صورتی که قبل‌های درگیری این شرر كافي وقف شده را عایت کنند، سپس مرحله ها بعدی این الگو عملیاتی خواهند شد.

موسسه نظم و ترتيب اقوام هم راي می‌گوید از فصل اول نار جهنم‎كافي وقف شده، اوضاع داخل سوریه بوسيله سوگند به وضوح سكون بردبار‌مرطوب شده است. با نابودي این کاروان‌های کمک‌های بشردوستانه هنوز به منظور با شاهراه نیافتاده‌اند. کمک‌ها وقتی ايفاد خواهند شد که از تأمین امنیت امدادگران اطمینان محصول سرانجام شود.

انتهای پیام/

[ad_2]