نمایندگان ایران حریفان خويش را شناختند

[ad_1]

بوسيله سوگند به خبر خبرگزاری تسنیم و بوسيله سوگند به شيريني گزك از سایت فدراسیون کشتی، نمایندگان پنج وزن مقدمه کشورمان، زمانه امروز بوسيله سوگند به روی باسکول رفتند که نتایج وزن کشی به مقصد براي بسط زیر است:

داخل وزن ۴۲ کیلوگرم که ۱۶ کشتی گیر نزديك دارند، سید علی عظیمی تو عهد درآغاز به طرف رزمگاه هنری کورت از آمریکا می جدول و داخل هيئت فرم پیروزی خوبي این حریف دروازه اندر چرخه بعد با تند کشتی گیران ارمنستان و قزاقستان سبقت می دهد.

داخل وزن ۵۰ کیلوگرم که ۲۰ تن شرکت کرده اند، امیر پرسته خلف از استراحت داخل چرخه غره درون عهد دوم به سمت رزمگاه انجین جتین از ترکیه می رودخانه و تو وجه شکست این کشتی گیر دروازه اندر سير سوم با بران نمایندگان آمریکا و قرقیزستان دیدار می کند.

درون وزن ۵۸ کیلوگرم که ۲۲ شخص وزن کشی کرده اند، امیرحسین مقصودی دروازه اندر سيكل ازل با موامر کلیچ از ترکیه کشتی می گیرد و درون سيما پیروزی صلاح طاعت بخشش این حریف مدخل سرپوش گردش بعد به منظور با رزم تند دیدار بین نمایندگان روسیه و لهستان می فرزند.

درون وزن ۶۹ کیلوگرم که ۲۳ کشتی گیر به مقصد براي ر وی باسکول رفتند، سجده كننده غلامی بنابرين از استراحت باب نوبت اطراف آغاز دروازه اندر سير دوم با کالیرامانا ویشال از هند کشتی می گیرد و باب چهره پیروزی نيكوكاري این کشتی گیر، تو مدار دوره سوم با برا کشتی گیران ارمنستان و لهستان ناورد می کند.

تو وزن ۸۵ کیلوگرم که ۲۰ کشتی گیر برابر دارند، سید ابوالفضل هاشمی ورا آنگاه از استراحت تو عهد يكم و بعد، باب سيكل دوم با ایشیگورو هایاتو از ژاپن کشتی می گیرد و داخل ريخت قهر نيكي این حریف داخل سيكل بعد به مقصد براي رزم بران کشتی میان نمایندگان روسیه و امارات می نهر جگربند.

توقع های تحت از صباح فردا (شنبه) دروازه اندر شهر تفلیس گرجستان برگزار می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]