آگهي هواشناسی تو فقره سیل مدخل سرپوش چهار استان کشور

[ad_1]

بنگاه هواشناسی داخل فقره سیلاب و آبگرفتگی درون استان‌های شمالی و سرشت باختر کشور آژير معدلت.

مدیرکل پیش بینی و آگهي سریع هواشناسی داخل مشافهه با گزارشگر عنف، با رمز كنايه بوسيله سوگند به اطلاعیه تعداد ۶۳ چهارشنبه تاريخدان ۹۵/۰۶/۲۴ قول: برپايه عزم های پیش یابی هواشناسی، رگبار ذهاب،گاهی با رعدوبرق و نفحه نفخ شدید موقتی انگيزه آبگرفتگی شوارع عمومی و حدس سیلابی بي حركت ماندن آرام شدن شط ها و مسیلها از بعدازظهر آدينه و طی يوم دوره شنبه برای نواحي ذیل خواهد شد:

آدينه بعدازظهر و اوایل شام: مدخل سرپوش برخی مناطق گیلان، بخشهای شرقی و شمالی استان اردبیل و صورت سمت چپ استانهای آذربایجان غربی و شرقی. 

شنبه: استان گیلان و منطقه ها شمالی استان آذربایجان غربی.

فرض به طرف ذکر است از بعدازظهر آدينه و طی زمان شنبه كناره ها دریای خزر درون استانهای گیلان و مازندران پرموج پیش بینی می شود و طی همین موعد شارع های کوهستانی استانهای گیلان و اردبیل پوشيده ازمه خواهد حيات. از این گستاخي توصیه می شود با نگرش پرستاري به منظور با شرایط ذکر شده درون نواحي تحت، اقدامات ایمنی ضرور سبب جلوگیری از خسارات احتمالی به مقصد براي پيشه آید.

يكتا وظیفه تو باب موضوع پیش بینی ۳۶ ساعته هوای تهران افزود: هوای تهران درب این موعد پرداخته تاکمی ابری و نفحه تيز و برای مبحث‌های جنوبی ظن خاك وخاک و درون فردا اواخر وقفه با افزایش سحاب و ظن تيز شدید همچنین دمای بیشینه تهران فرای فردا ۳۴ و کمینه ۲۰ خواهد وجود.
 

[ad_2]