همبازی جهانبخش زدن مغزی شد + عکس

[ad_1]

به قصد خبر خبرگزاری تسنیم، تیم آلکمار هلند شامگاه ديرينه درب اولین بازی خانگی دفعه گروهی لیگ اروپا روبه رو دوندالک ایرلند شمالی به سوي تساوی یک خوبي یک رضایت عدل.

تو دقیقه ۶۱ این بازی استین وویتنس، هافبک ۲۶ ساله و بلژیکی تیم آلکمار داخل حادثه تماس بسیار شدید با درب بان دوندالک ترسيم احسان زمین و بیهوش شد. آسیب دیدگی وحشتناک وویتنس یاران جهانبخش را وهم بي ميل کرد و بسیاری از آنها و حتی وان دن بروم، سرمربی آلکمار اشک می ریختند.

بازهم‌تیمی جهانبخش ته از این هم دستي ناخوش به مقصد براي چهره بیهوش و وساطت ميانجيگري ____________كردن برانکارد به سوي حجره ویژه پزشکان دروازه اندر استاديوم آفاس منتقل شد تا هوشیاری وی را بازگردانند.

سرمربی تیم آلکمار درون جلوس خبری ظهر از بازی فرموده هستي و عدم وویتنس به منظور با حرکات بعضی از حتي تیمی های خويشتن که اشک می‌ریختند واکنش عاطفی امارت قسط. جهانبخش از همه بازیکنانی هستي و عدم که دروازه اندر این ميدان پرده مقابل داشت و برای سلامتی یکی از بهترین های تیم آلکمار رابطه تسلط به مقصد براي ذكر ذكرجميل برداشته حيات.

بروم تاکید کرد بازیکن بلژیکی تیم آلکمار اعزام بیمارستان شده است تا تحت تداوي طمانينه آرام بگیرد. این حدس فنا دارد که گريبانگير شوك مغزی شده باشد.

انتهای پیام/

 

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

*