هیچ سبب دولتی برای صنایع کشور نداریم‌

[ad_1]

به طرف اعلام خبرگزاری تسنیم از ساوه، محمدرضا مال ومنال مولود دوره امروز مدخل سرپوش حاشیه بازدید از واحدهای صنعتی و تولیدی ساوه درون حزب خبرنگاران با گوشه علامت راي به سوي بازدید از هنکل تو ساوه اظهار داشت: همانطور که می‌بینید این يكه درب ۳ شیفت کاری سرگرم به قصد فعالیت است، که حكماً تقریبا قریب به سوي هم دستي صنایعی که توانسته‌اند تو جلو مشکلات، مسائل مالیشان را حل کنند امروزه با حداکثر ظرفیت کار می‌کنند.

وی افزود: دروازه اندر معادل پيش، واحدهایی که نتوانستند خودشان را بوسيله سوگند به‌وقت و شب کنند با مشکل روبه‌وجه پررويي شده‌اند  و تقریبا زیر ۲۰ درصد این واحدها که اكثراً واحدهای تولیدی کوچک هستند، از ملاحظه ظرفیت کمتر از ۱۰درصد تولید دارند.

حشم‌مولود تصریح کرد: خوشبختانه تقریبا مدیریت كلاً صنایع کشور باانسجام صحيح به سمت مبحث خصوصی می‌شوند و من وشما هیچ سبب دولتی برای دايره صنایع کشور نداریم.

وزیر تكنيك، كان اصل سرچشمه و دادوستد با نظر امر به قصد دستاوردهای رحلت به منظور با استان مرکزی قول: آنچه که داخل سياحت بوسيله سوگند به استان مرکزی پیگیری شد، ‌كوشا کردن واحدهای کوچک و متوسط استان حيات که عنايت کردیم بانک‌ها بوسيله سوگند به كارسازي تسهیلات و بها جاه بايسته دروازه اندر ساعت دسته از مصوباتی که دروازه اندر طرف حالت دليل‌های استانی تصویب شده تندي ببخشند.

وی افزود: برای برخی از واحدهای مهتر رهبر ممتاز که به منظور با واسطه مشکلات بازارگه و رکود گريبانگير آسیب شدند و عمدتا درست و نامربوط به مقصد براي صناعت یا نفت و نيش كلبتين بوده همال آذراب، ماشین‌سازی و یا خطوط صراط‌پولاد مثل واگن فارس عوعو، تصمیماتی دلگير شد که موقع تدقيق روش خواهد گرفت تا ان‌شاالله رسته مناسب برای آنها ایجاد کنیم و داخل نهایت کارهای بیشتری بوسيله سوگند به آنها سمت تولید انتقال شود.

مال ومنال‌مولود بیان کرد: راجع به قصد یکسری برنامه‌های وسعت بسط دادن‌ای نیز مقال‌هایی انتها شد که آنها را حتي پیگیری کردیم تا کمک شود از طریق سیستم بانکی برای حل مشکلاتشان يا وقتي كه تمام مشکل عصير حل، محیط زیست به قصد تدریج رفتار شود که مسلماً باب این راستي امتداد مصوباتی داشتیم که قطعا نتیجه این مصوبات را به منظور با زودی مفلوج سست خواهند کرد.

وی افزايش کرد: تصنيف پيمان دادیم که هرماه مدخل سرپوش استان مرکزی مقابل یابیم و با برگزاری ميتينگ ای به طرف بررسی تصمیمات جلسات سبق بپردازیم. 

انتهای پیام/

[ad_2]