رويداد غدیر درون شهرکرد بازسازی می‌شود

[ad_1]

به قصد اعلان خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، حمید ملکپور بعد از نيمروز امروز مدخل سرپوش گردهمايي تظاهرات ملاقات تجمع شورای اداری مدينه شهرکرد اظهار داشت: زمان سنج روزگار ۱۱ نيمروز نیز مراسمی درب مصلای مهتر رهبر ممتاز راهبر خمینی‌(ره) شهرکرد همگام با سخنرانی پیرامون پيشامد غدیر و فريضه انجمن نيمروز برگزار می‌شود.

وی با رمز كنايه به طرف برگزاری سرشماری عمومی اهالي و مسکن افزود: سرشماری عمومی جمعيت و مسکن به سوي ريخت نیمه الکترونیک از ۳ تا ۲۴ مهر برگزار می‌شود.

حكمران شهرکرد بیان کرد: جمهور سامان بساط جهاز‌های اجرایی از كاملاً پایگاه‌های بسیج، حفظالصحه و اسباب‌های اجرایی مكلف به منظور با درج داده ها اینترنتی خانوارها هستند.

ملکپور با گوشه علامت راي به منظور با فاتحه ماه زاير احرام بسته و فعالیت هیئت‌های مذهبی سخن: موضوعات كنيه شده از شورش کربلا باید محتوایی و به قصد نوبت اطراف از هرگونه افسانه و واقعيت غير واقعي و تجملات باشد.

وی با استعاره به قصد حاجت عرضه آگهی و ارزان خري كم كردن‌های ادرات به مقصد براي فرمانداری متذكر کرد: رقابت كردن (درقيمت و فروش)‌ها باید دارای مصالح عمومی و پيش از از برگزاری از سوی فرمانداری بررسی شوند.

انتهای پیام/

[ad_2]