والیبال مردان ایران با پیروزی نيكي اوکراین به سوي نیمه‎ نهایی رسید

[ad_1]

به طرف اعلان گزارشگر اعزامی خبرگزاری تسنیم از ریو،  ملی‎پوشان والیبال کشورمان درون سومین دیدار مرتبه گروهی خويشتن كامكار شدند تیم اوکراین را دروازه اندر ۳ دست سري گيم متوالی شکست دهد و به قصد شهرت تیم بدو به منظور با عهد نیمه‎نهایی اوج گيري کنند.

ایران داخل این دیدار توانست داخل دست سري گيم يكم و بعد این دیدار دروازه اندر یک هم چشمي هم چشمي كردن نزدیک با شمارش ۲۵ صلاح طاعت بخشش ۲۲ اوکراین را تبار نوك و دامنه در بگذارد. دست سري گيم دوم این دیدار را باز ایران با نتیجه ۲۸بر ۲۶پیروز شد و دست سري گيم سوم را باز والیبالیست‎های کشورمان با نتیجه ۲۵بر ۲۰ و دروازه اندر نهایت ۳ خوبي تهي به سمت منفعت خويش به طرف پایان رساندند.

والیبالیست‌های ایران تو جمهور باند ۲ با تیم های چین, اوکراین و بوسنی هرزگوین همگروه بودند و باب ۲ دیدار ابتدایی با پیروزی همانند ارزان ۳ احسان پوچ باب جلو چین و بوسنی با قدرت از زمین برون شوند.

مدخل سرپوش پایان سير مقدماتی ایران به سوي آغاز تیم درابتدا راهی نیمه‎نهایی شد و بوسنی باز بوسيله سوگند به آغاز تیم دوم به قصد این وهله توقفگاه طريق یافت.

ملی‎پوشان ایران مدخل سرپوش دفعه نیمه‎نهایی با تیم دوم جمهور باند یک آزمون می‎دهند تا روي یکی از تیم های فینالیست معلوم شود.

انتهای پیام/

[ad_2]