واکنش حكومت مشق به مقصد براي اعلام تسنیم: اهمال غیرعمدی کردیم و از پارالمپیکی‌ها دلجویی می‌کنیم

[ad_1]

به سمت اعلان خبرگزاری تسنیم، بعد از فنا عند وزیر پياده روي و معاونانش داخل فرودگاه بین‌المللی قايد خمینی (ره) برای خوش آمد پذيره ابرازعلاقه از گردن آويز‌آوران و رکوردشکنان پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو و بيانيه تسنیم تو این دژ (اینجا) حكومت دو حين پذیرش تخلف صحيح شده، عهد اندازه کرد درون اولین مجال این خبط ترميم خواهد شد.

مازیار ناظمی، رئیس مرکز روابط عمومی و علم رسانی این وزارتخانه دروازه اندر پایگاه خبری حكومت بازي و جوانان توضیح غريو که غیبت مدیران بسكتبال داخل رسوم پيشواز از ساره جوانمردی، سیامند رحمان و دیگر ورزشکاران پارالمپیکی، قصوری غیرعمدی بوده و دروازه اندر اولین ضرب الاجل عوض خواهد شد.

وی قول: بابا وزیر و معاونان ایشان و دیگر مدیران وزارتخانه شكرگزار زحمات و افتخارآفرینی‌های قهرمانان پارالمپیکی بوده و هستند. پیش از این باز تعشق و تعظيم ذات به طرف این عزیزان را دروازه اندر طرح‌های نامشابه و آشنا از يكسره عبارت زمره بازدید از اردوهای حاضر‌سازی پیش از پارالمپیک و نیز رسوم همراهي و استقبال راهبر کاروان اثر داده‌اند. همین امروز پگاه باز دکتر گودرزی از نتایج قهرمانان من وتو تو پارالمپیک اعتراف رضایت کردند و گفتند که سپاسگزار این عزیزان هستند.

بوسيله سوگند به كلام بيان رئیس مرکز روابط عمومی و آگاهي رسانی حكومت بازي و جوانان، وزیر پياده روي و جوانان فرمايش داده داخل اولین فراغت از ساره جوانمردی، سیامند رحمان و دیگر قهرمانان بهادار‌ای که به سمت تازگی از ریو بازگشته‌اند، دلجویی شود.

انتهای پیام/

[ad_2]