ورزشکاران پارالمپیکی کرمان ۵ جايزه کسب کردند

[ad_1]

به طرف بيانيه خبرگزاری تسنیم از کرمان، مهدی نخعی درب جلوس خبری با دمخوران رسانه استان کرمان اظهار‌داشت: آيين راهنما رهبري محافظ از ورزشکاران پارالمپیکی کرمان بی‌نظیر هستي و عدم و مورث شد تا این ورزشکاران با روحیه بالا استان را ترک کنند.

وی با رمز كنايه به طرف اینکه از ۲۰ جايزه کسب‌شده ورزشکاران کشور مدخل سرپوش پارالمپیک ۵ جايزه را کرمانی‌ها به سمت‌يد ارتباط آوردند، سخن: میدان پارالمپیک یک میدان مهتر رهبر ممتاز است و هم چشمي هم چشمي كردن ورزشی دروازه اندر آنجا بسیار صعب می‌باشد.

رئیس هیئت جانبازان و معلولان استان کرمان با بیان اینکه کاروان ورزشکاران پارالمپیک کرمان فردا سپيده دم زمان سنج روزگار ۹:۳۰ مطلع فرودگاه کرمان می‌شود نيكي التفات از این ورزشکاران تاکید کرد و افزود: تشريفات خوش آمد پذيره ابرازعلاقه از قهرمانان مدخل سرپوش ميدان فرودگاه برگزار و آيين قدردانی و امتنان از آنها تو هفته‌های آینده و پيش از اوان ماه زاير احرام بسته با درحضور حكمران کرمان برگزار می‌شود.

درون این گردهمايي مدیرکل بهزیستی استان کرمان نیز با بیان اینکه استان کرمان باب مسابقه ها پارالمپیک ۷ نماینده داشت، قول: این باب حالی است که بعضی از استانها هیچ نماینده‌ای نداشتند ولي کرمانی‌ها حتي تعدادشان صلاح و شر نغز حيات و باز گردن آويز‌آور شدند.

عباس راستگو‌مولود با بیان اینکه تقدیر از این قهرمانان دروازه اندر حقیقت سرمشق‌پروری دروازه اندر سازمان است، اظهار‌داشت: دودمان خردسال من وايشان نیازمند منصرف كردن الگوی مناسب است و از این نظرگاه لقا مقبول باید با معرفی قهرمانان کشور الگوهای جدید را معرفی کنیم.

وی با تاکید نيكويي و سيئه صدق اینکه رسانه‌ها فراخوان عمومی برای پذيرايي از این ورزشکاران درب رويه بام و عمق مساحت و حجم حد استان را ایجاد کنند، گفتار: این ورزشکاران با جسم جسد معلول خويش رفتند و علم میهن اسلامی را عزتمندانه به طرف افراشته جنبش دروازه اندر‌آوردند.

انتهای پیام/

[ad_2]