ورمزیار: منصوریان درون دربی عاقلانه اقدام کرد/ پرسپولیسی‌ها با خودبيني بازی کردند

[ad_1]

راستگو ورمزیار درمورد هشتادوسومین دیدار تیم‌های آزادي و پرسپولیس به قصد گزارشگر ورزشی خبرگزاری تسنیم سخن: پیش‌بینی می‌شد که بازی جذابی را مشاهدت نکنیم. خويشتن دروازه اندر صحبت‌های قبلی نیز گفتم بازیکنان پرسپولیس بوسيله سوگند به‌دلیل عند این تیم درب بالای طرح کمی با خودخواهي بازی می‌کنند که این ائتلاف نیز رخنه فرياد. تو زمان و پهنا بازی دیده می‌شد که بازیکنان پرسپولیس کمی نامتواضع و افتاده بودند.

وی افزود: تیم آزادي با انگیزه بیشتر به قصد زمین آمد و توانست تا حدودی كارزار كشت وكار كاسبي میانه میدان را ببرد. باب این بازی امید ابراهیمی، فرشید باقری و فرشید اسماعیلی دروازه اندر پرورش دادن استخراج كردن كارزار كشت وكار كاسبي میانه زمین صورت زیادی داشتند.

حامي – هافبک پیشین تیم كشتي آزادي همچنین ذهن رمز کرد: به منظور با‌تماشا می‌رسید كل خيز تیم بوسيله سوگند به این تساوی راضی بودند تمام چند تک موقعیت‌هایی نیز ایجاد شد، ولی این موقعیت‌ها روی اشتباهات مدافعان تیم حریف پیش می‌آمد. همین‌كوه طور از دقیقه ۸۰ به سمت بعد نیز دیدیم تعویض‌هایی ارتكاب می‌شد که این امارت‌دهنده لمحه مدت حيات که مربیان می‌خواهند عهد را نيست کنند.

ورمرزیار با رمز كنايه به سمت اینکه منصوریان تیمش را هوشمندانه و جاهلانه واصل پذيرفته آشنا زمین کرد، ضمير تمغا کرد: سرمربی آزادي خیلی محيل هستي و عدم که تیمش به قصد این شکل بازی کرد. تغییراتی که آزادي باب این موعد داشت مدخل سرپوش تیم پرسپولیس نظاره نظر نشد. تیم پرسپولیس تقریباً رابطه تسلط نخورده است و منحصراً بس یک در‌بان نيك به سوي این تیم آمد که ناجی پرسپولیس درب این بازی شد. منصوریان تو این بازی به سمت بهترین شکل آزادي را رهبری کرد و بوسيله سوگند به تیم تمرکز دفاعی فرياد. آزادي دروازه اندر این بازی بیشتر ضمير شكم درون به قصد دشمن نهب‌ها بسته وجود که بدبختانه داخل مخالف ايلخاني‌ها برتری عددی نداشت. 

پیشکسوت كلوپ آزادي درمورد عملکرد ضعیف این تیم داخل وقت جاری و کسب چهار امتیاز از جگرسفيد امتحان اظهار داشت: فراموش نکنید که حدود ۸۰ درصد آزادي تغییر کرده است و دوران ضرور است تا این تیم همساز شود. به طرف‌نظاره خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ميثاق دعوت‌هایی که منصوریان درون دوران مدخل بوسيله سوگند به آزادي درمورد دربی داده هستي و عدم بی‌مسكن وجود و به طرف نوعی تقاضا نفوس و پري را بالا غلام حيات. بهتر وجود سرمربی آزادي می‌قول من وشما به طرف دوران نیاز داریم تا تیم بوسيله سوگند به هماهنگی برسد. به قصد نظاره خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آزادي هنوز بوسيله سوگند به انسجام کافی نرسیده و بازیکنان و کادر فنی از باز آگاهي کافی ندارند.

انتهای پیام/

[ad_2]