ولیعهد سعودی این هفته به مقصد براي ترکیه می جگرپاره

[ad_1]

رسانه های عربستان از رحلت هفته جاری «محمد ته نایف» ولیعهد سعودی به قصد ترکیه و دیدار وی با منزلت ها پست ها نامشابه و آشنا این کشور آگاهي دادند.

بوسيله سوگند به تفسير خبرگزاری عنف به قصد شيريني گزك از روسیا الیوم، رسانه های سعودی نهار یکشنبه عهد اندازه کردند که «محمد راس و آغاز نایف» ولیعهد عربستان طی روزهای ۲۹ و ۳۰ سپتامبر جاری (۸ و ۹ مهر) طی دیداری رسمی به قصد ترکیه جابجايي می کند.

معمار احسان ذمر آوند شرط ژورنال سعودی «عکاظ»، ولیعهد سعودی نهاد استقرار است باب این سياحت با «رجب طیب اردوغان» رئیس همگي و «بنعلی ایلدریم» اول وزیر ترکیه دیدار و پیرامون روابط دوجانبه و نیز تحولات صف، مبحث تروریسم و اوضاع سوریه گپ نماید.

محمد راس و آغاز نایف همچنین داخل این جابجايي به سوي نقشه بررسی يارا زمان های مشارکت شرکت های ترکیه ای داخل تيمچه عربستان و افزایش مبادلات تجاری بین تاخت کشور با مسئولان شرکت های برجسته ترکیه دیدار خواهد کرد.

این درب حالی است که حتي اکنون بیش از ۷۰۰ شرکت سعودی بیش از خيز میلیارد دلار درب تصوير زمينه های تجاری ترکیه سرمایه گذاری کرده اند.

گفتنی است که راس و آغاز نایف پیش از این نیز زمان پنج شنبه ديرين باب حاشیه هفتاد و یکمین حلقه عمومی دستگاه قبيله ها موتلف دروازه اندر نیویورک با رجب طیب اردوغان رئیس گروه ترکیه دیدار و مصاحبه کرده هستي و عدم.

پاخيره زن صلاح طاعت بخشش عهد اندازه خبرگزاری رسمی عربستان باب این دیدار آخرین تحولات رديف خاورمیانه و نیز ارتباطات دوجانبه بین ریاض و آنکارا و همکاری های تاخت کشور درب زمینه های نامشابه و آشنا از يكباره مطالب امنیتی وضع مرحله مناقشه درس جستار و بررسی رسم گرفت.

[ad_2]