پاداش زود زبردست مهماندوست به سمت اظهارات اخیر پولادگر

[ad_1]

پاسخ تند مهماندوست به اظهارات اخیر پولادگر

بوسيله سوگند به خبر خبرگزاری تسنیم، رضايت مهماندوست، سرمربی ایرانی تیم ملی تکواندو آذربایجان درون جريده تندی، پتواز اظهارات اخیر محمد پولادگر، رئیس فدراسیون تکواندو ایران را داده است. نوشته عريضه سرگشاده مهماندوست به سوي تاويل زیر است: 

بسم رب الرحمن الرحیم
مکرو و مکراله و رب خیرالماکرین
مکر و حیله کنید، سرور بازهم مکرمی‌کند که خدا بهترین مکرکننده است

با پهنا تحيت و رعايت و حرمت آستانه مبارک و شریف دين برجسته ایران زمین. به سمت استحضار هموطنان غیور و نانجيب می‌رسانم درب پی گفتگو مصاحبت و فاسد پراکنی بی‌شرمانه، رئیس فدراسیون تکواندو و فريه و بهتان به منظور با اینجانب و میلاد بیگی، باید به مقصد براي حرف برسانم کسی که دم از غیرت و عِبندگي ملی و اقامتگاه پرستی می‌زند مدخل سرپوش عام ۱۳۸۸ دروازه اندر كنفرانس فدراسیون جهانی تکواندو درون سمج با قبل از عمل جراحی
رئیس فدراسیون متصرف پاكدامني، عکس یادگاری می‌اندازد.

درون وصيد آغاز بازی‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن، اینجانب را تنها مگر لاغير به سوي دلیل تقاضا كمينه حق و حقوقی که کمیته ملی المپیک برای بچه بیمارم تو ديد دلتنگ حيات خير مجرد و متاهل صيقلي صافكاري نکرد بلکه اخراجم کرد و بعد دم رسوايي را درب المپیک به سمت نوبت آورد و با بي حيايي آزاد از عملکرد ضعیف مدیریتی پدافند کرد داخل صورتی که باب ساعت مرحله زمانی می‌بایستی ۲ جايزه عسجد و سيم کسب می‌کردیم.

قوم شریف ایران، پولادگر درون لحظه دوران بایستی به طرف فكر دل بی‌کفایتی و تحريم شده غيرقانوني کردن بیت المال محاکمه می‌شد ولی افسوس. مردم و حكومت شریف ایران! برهان پوسیده این افندي این است که پادشاه نمی‌بایستی به قصد شهرت سرمربی تیم ملی آذربایجان روبروی تیم ایران مربیگری می‌کردم. گر ایشان یک وزن اندازه پيش نويس ورزشی و عفت انسانی داشت این خواهش را نمی‌کرد.

انس شرافتمند! این ارباب و کادر فنی تو همین المپیک برزیل عهد ۳ گردن آويز رنگين دادند، پي چاهك شد حين سونامی و نابودگر؟! ظاهراً تا تکواندو ایران را پايمال نکنند يد ارتباط‌حامل نیستند.

آقای پولادگر! ار واقعا مشوش ناراحتی انس هستید، تمام چاه سریع‌نمناك و خشك باطراوت کاسه وکوزه‌تان را فرقه کنید و کار را به مقصد براي تباني اهلش بسپارید، شاید تکواندو رهايي فراغ رستن پیدا کند. ظاهرا تمام کس برخلاف مشاهده شما حرفی بزند محو و نابودش می‌کنید، حكماً نفس را نيست کردید و تکواندو ایران و احساسات ۸۰ میلیون ایرانی را.

دم از زادگاه پرستی می‌زنید، باید مجددا یادآوری کنم زمانی که جنابعالی درون آينده تحصیل داخل حوزه بودید اینجانب به منظور با ديباچه اسم یک تكاور و سپاهي اقامتگاه، دم خوناب ناچیزم را تقدیم موطن کردم و ناسور‌های لمحه مدت را تا ازلي و مثبت نگری اصلی
باافتخار یدک می‌کشم.

كلام بيان‌ای به منظور با قلب طبع مسكوك از ایران رفته‌والده اصل و مزدور هستم. واقعا جای بسی فكر و خجالت دارد برای کسی که دم از اسلام و مسلمانی دارد. یادم نيستي و بود خوارج نهروان نيز كتاب الله فرقان كلام الله می‌خواندند و دم از مسلمانی می‌زدند و كتاب الله فرقان كلام الله را سرنیزه کردند. مزدور کسانی هستند که بیت المال و شهريه آدمي راضایع می‌کنند.

باید اندوه خورد بوسيله سوگند به اجرا و افکارتان. چسان پاسخ راه حل و پرسش احساسات نفوس و پري با رفعت ایران را خواهید جيغ؟ یادتان نرفته که بعد از طرد از تیم ملی وساطت ميانجيگري آب و عسل
____________كردن جنابعالی به منظور با موعد یک كلاس و نیم مدخل سرپوش ایران ماندم ولی بوسيله سوگند به دلیل اینکه خويشتن یک مربی بین‌المللی هستم باید سرگرم به طرف کار می‌شدم و به سوي دلیل کار کردن دروازه اندر کنترل ذهن
فضای مسمومی که شما به سوي نيستي آوردید، استعداد کار کردن داخل اینجا را نداشتم و برخلاف میل باطنی مجبور شدم بروم تا از غافله جهانی پشت سر نمانم که الحمدلله عاقبت شد.

تو پایان درون عذرخواهی از شما خلق شریف و مهتر رهبر ممتاز ایران به سمت مسئولان نبيل و وزیرمحترم دو آگهي می‌دهم تا زمانی که امثال آقای پولادگر به مقصد براي خطاب مدیر دروازه اندر این خاک پاک سرگرم بوسيله سوگند به وقفه پامال کردن باشند، انتها ممارست اسب سواري همین می‌شود که می‌بینید. به قصد بغير سرافکندگی درون میادین ورزشی و بین‌المللی چیزی عایدمان نمی‌شود.

سپاهي کوچک زادگاه – مجاب مهماندوست

انتهای پیام/

پاسخ تند مهماندوست به اظهارات اخیر پولادگر

[ad_2]

پاسخ تند مهماندوست به اظهارات اخیر پولادگر