پنجمین جشن غدیر علوی برگزار شد/ گشادن بزرگترین کتابخانه عمومی استان اصفهان باب کاشان

[ad_1]

به سمت رپرتاژ خبرگزاری تسنیم از کاشان، سیدمحمد معاون شاعر رضوی باب آداب افتتاحیه جمعيت فرهنگی هنری شهر باب دستگاه رفاهی تفریحی شهرداری کاشان، با استعاره به مقصد براي طراحی شورای شهر و شهرداری برای ایجاد سراهای برزن ها اظهار داشت: بخشی از فضای این سراها مورد نظر به قصد حوزه کتابخوانی است که با نتيجه ربح‌گیری از معماری اصیل کاشان رزمگاه‌های فرهنگی و هنری را نیز درون برمی‌گیرد.

وی قول‌وگو با فعالین حوزه کتابخوانی را یادآور شد و افزود: درنتيجه از عهد اندازه آمادگی آنان تعدادی از کتابخانه‌های سرای برزن ها وساطت كردن ازطريق این فعالان تمشيت و ساماندهی می‌شود.

شهردار کاشان با تأکید خوبي ظرفیت بالای این مدينه درون زمینه کتابخوانی شهرت کرد: کتابخانه‌ای برجسته به طرف لقب یکی از نیازها و خلأهایی به طرف درشتي عاطفه حس می‌شود، اتفاقی که به منظور با زودی معشوق دم خواهیم وجود.

معاون شاعر رضوی با یادآوری خاص زمین از سوی آیت رب امامی کاشانی برای درست كردن کتابخانه قول: خلف از موعد‌ها درنگ مدخل سرپوش هستي پذيري این قضا كار جريان که به سمت وسيله مبهي اغواگر فقدان تخصیص اعتبارات وجود جريان عملیات اجرایی حين به منظور با زودی بدو می‌شود.

وی تو وهله زمينه دينار وضع مرحله نیاز صنع بنا كردن این طرح قول: بخشی از اعتبارات وساطت كردن ازطريق شهرداری و بخشی دیگر از مقام کمک به مقصد براي کتابخانه‌ها  تأمین می‌شود.

شهردار کاشان این کتابخانه را مهتر رهبر ممتاز‌ترین کتابخانه عمومی استان اصفهان دانست و افزود: نزديكي همسايگي با مسجد و بازارگه و صرفه‌مندی از معماری اصیل و اسلامی و همچنین موقعیت مناسب داخل مرکز شهر امتیازاتی است که می‌تواند این مکان را به قصد جا بازگشت ملت و پژوهشگران تغييريافته سازد.

معاون شاعر رضوی همچنین از نمايش خدمت ها کتابخوانی دروازه اندر ایستگاه‌های اتوبوس، پایانه‌های مسافربری اتوبوس، فرودگاه، و… مدخل سرپوش كوره ویژه دلبستگي‌مندان به طرف قضا كار جريان قرائت بررسي آگاهي غريو.

اختتامیه کلاس‌های تابستانی ژیمناستیک کاشان

هیات ژیمناستیک بلد کاشان با همکاری انجمن دبستان ها رفتار بوسيله سوگند به برگزاری کلاس‌های تابستانی‌ها از تاریخ نوزده تیرماه کرد و درب این موسم با مراقبت به سوي ظرفیت فضای حي تعداد۷۰ پسر و ۳۰ دوشيزه را موقعيت تعلم ثبات داده شد.

درب رسوم اختتامیه این نوبت که با برابر جمعی از مسئولین تنسيق پياده روي و جوانان و دائره تحصيل و تعليم آموزش بارآوردن برگزار شد، عابدی کارشناس مسئول تربیت بدنی تو وهله زمينه اهمیت
پرش و به قصد‌ویژه ژیمناستیک مطالبی را بیان کرد .

پس نونهالان به مقصد براي اجرای طرح آموزشی ذات پرداختند . درون پایان این آيين برف عبدالهی دبیر هیات گزارشی از برگزاری این موسم و روال تعليمي و پيشواز خانواده‌ها عرضه کرد که بنابرين از حين به منظور با تمامی ژیمناست‌ها گواهی پایان عهد وقف شد .

برگزاری پنجمین جشن غدیر علوی

سیدرضا جعفری علوی مدخل سرپوش فقره برگزاری این جشن اظهار داشت: ۹۵ درصد از اهالی روستای علوی انتسابی و اکتسابی از اهالی سيدها هستند و معروفيت این دیار به طرف دارالسیاده علت طبق باعث برگزاری چنین پروگرام باشکوهی شده است.

وی افزود: نطاق و كم حرف ویژه این رسوم آیت پروردگار نمازی است و آموزگار صائم کاشانی دروازه اندر این جشن به منظور با شعرخوانی خواهند صيقل و حاج ستايش شده و نامحمود شریفی دروازه اندر این جشن به قصد مولودخوانی خواهند كارسازي.

جعفری اثنا نظر امر به منظور با شيخ ماندگار شدن ايستادن یکی از طلبه ها طالبان سيدها این قريه به قصد رابطه تسلط نماینده ولی فقیه دروازه اندر کاشان تفهيم کرد: این آيين با زي سيدها صف، مسئولین محلی و شهرستانی برگزار خواهدشد.

جعفری با گوشه علامت راي به سمت دستور كار‌های باب نظرگرفته شده درب نهار غدیر درون روستای علوی گفتار: تلاوت وعظ ديباچه غدیر، دیدار با مهان سيدها و دیدار با خانواده‌های محترم شهدا از دیگر پروگرام‌های درون نظرگرفته شده است.

انتهای پیام/

[ad_2]