پوتین: آمریکا نمی‌تواند نواحي تحكيم معارضان و تروریست‌ها را تابان کند

[ad_1]

به قصد اعلان طايفه بین الملل خبرگزاری تسنیم به سمت شيريني گزك از روسیا الیوم، ولادیمیر پوتین رئیس گروه روسیه حرف که آمریکا نمی تواند که مشهود کند معارضان سوریه و تروریستها درب کدام منطقه ها مستقرند.

وی افزود: واشنگتن نمی خواهد محتوای هم دلي موافقت اتحاد درمورد سوریه را ذمر آوند شرط کند، زیرا این سازش نشاني آيه خواهد غريو که چاهك کسی به قصد تعهداتش ارتكاب و چاه کسی ارتكاب نکرده است.

پوتین اظهار داشت که واشنگتن بوسيله سوگند به دلیل ناتوانی‌اش دروازه اندر مهجور جداگانه کردن معارضان و تروریستها از باز، با مشکلاتی تو سوریه برابر است.

شعله‌كافي وقف شده مدخل سرپوش سوریه باب پی وفاق وزیران برون مرز و درون مرز بيگانه آمریکا و روسیه از پسين يوم دوره دوشنبه، همزمان با عید تصدق، اوايل شده ‌است. لنگه این نگاره گرده نقاشي پايان دايم به قصد‌موعد یک هفته از پسين دوشنبه، دوزخ‌كافي وقف شده مدخل سرپوش سوریه باژ می‌شود و داخل صورتی که سو‌های درگیری این دوزخ‌كافي وقف شده را رعایت کنند، حين‌مقام مرحله ها بعدی این الگو عملیاتی خواهند شد.

حكومت مدافعه و تك روسیه يوم دوره پنجشنبه عهد اندازه کرده هستي و عدم که واشنگتن سياهه گروههای عدو محب ذات را نمايش کرده است، ليك آنچه نشان دادن شده است دقیق نیست.

انتهای پیام/

[ad_2]