کائیدی: اولین ثمر حيات که می‌دیدم داوران به مقصد براي لغزش ذات خستو کردند/ می‌خواستم خيز فضه بگیرم ولي نشد

[ad_1]

به طرف اعلام گزارشگر اعزامی خبرگزاری تسنیم از ریو، محسن کائیدی خلف از کسب گردن آويز آلياژ مس و قلع مدخل سرپوش توقع‌های پرچين وشكن نیزه کلاس F34 اظهار داشت: شرایطم نيك هستي و عدم و آمده حيات تا بهترین نتیجه را بگیرم. خود یک دانشپايه طول عمر پيش از مدينه به طرف تهران آمدم. درون این یک دانشپايه طول عمر منفرد حيات و تمرینات سختی را پس راس گذاشتم. واقعاً می‌خواستم مدخل سرپوش ریو ۲ جايزه نقره شي كم ياب بگیرم وليك بدبختانه نشد و رکوردهایم حتی پایین نم از رکوردهای تمرینی وجود.

وی افزود: شرمسار شرمگين عوام و مسئولان شدم. به قصد خطاب کسی که تو پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن یک ذهب و یک سيم غمگين بودم، آشنا داشتم درب ۲۰۱۶ خيز عسجد و سيم کسب کنم، وليك بهره فنا که به قصد این مقصود برسم و کارم با یک آلياژ مس و قلع به منظور با پایان رسید.

مالدار جايزه آلياژ مس و قلع پرچين وشكن نیزه پارالمپیک ریو درمورد خطاهایی که داوران از او مدخل سرپوش انتظار امروز گرفتند، قول: پرچين وشكن ششم را بالای ۳۵ واحد طول انداختم، وليك داوران خطا گرفتند. گيرا اینکه بعد از این هم آوازي عهد اندازه کرده‌اند که تصمیم‌مرتبه لغزش بوده و به سوي همین دلیل جواز یک پرچين دیگر به منظور با خود دادند. سه مره دروازه اندر پارالمپیک شرکت کرده‌والده اصل و این اولین ثمر است که می‌بینم حاكم به قصد اشتباهش اذعان می‌کند.

کائیدی با اشارت به مقصد براي اتفاقاتی که چند وقت و شب سبق باب انتظار پرشكن وزنه برایش رخنه داده هستي و عدم، دنباله قسط: آنجا حتي از اهرم خطا می‌گرفتند. بهترین رکورد خود درون پرچين وزنه ۱۲٫۱۸ واحد طول است، ليك داخل پارالمپیک ریو با شرایطی که برایم ایجاد کردند، به مقصد براي رکورد ۱۰٫۷۰ رسیدم.

وی بابت تغییر قوانین و تاثیر حين احسان روی تصمیمات داوران و حرکات بنفسه سخن: قوانین بعد از پارالمپیک لندن و تو واحد زمان ( روز ۲۰۱۳ تغییر کرد و خود که رکورددار هستم، مجبور شدم از پوچ اوايل کنم. بوسيله سوگند به همین دلیل حرج بیش از حدی به مقصد براي خودم آوردم و تمریناتم را بیشتر کردم. واقعاً فکر نمی‌کردم چنین وضعیتی خونابه بیاید. می‌دانستم كل وعده که خواست کنم، می توانم بهترین رکورد را درج کنم، منتها خطا می‌گرفتند.

ملی پوش پرشكن نیزه کشورمان نام آدرس کرد: امروز کمربند را داخل آخرین مرتبه حد بسته بودم و واقعاً منهاج دیگری برای محکم کردن خودم صلاح طاعت بخشش روی صندلی هستي نفس نداشت. حتماً داوری نیز سلیقه‌ای است و این قسمت برایم فرمان علامت خورد.

کائیدی اظهار داشت: خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بعد از امتحانات قهرمانی کشور درب آزمون دیگری شرکت نکردم و داخل درست بدون هم چشمي هم چشمي كردن بلد پارالمپیک شدم. وقتی تمام سنه پايه تنها مگر لاغير یک ثمر آزمون داشته باشید، علت می‌شود که از داوری نیز بی‌گزارش قضيه باشید. درون مسابقه ها جهانی ستبرا همین حرکات خويشتن خطا نيستي و بود، وليك امروز تو پارالمپیک ریو خطا گرفتند. مقابل مدخل سرپوش رقابت منتج بوسيله سوگند به آزمون‌اندوزی می‌شود.

وی باب پایان گفتار: واقعاً خجالت می‌کشم که اكنون به قصد دهکده ورزشکاران برگردم. كلام می‌دهم داخل آزمون ها بعدی غرامت کنم و گردن آويز‌های بهتری بگیرم. شاید دلیل دیگری که می‌توانم برای امروز ذکر کنم، این باشد که استرسم بالا وجود و جمهور آرزو داشتند که بوسيله سوگند به ديباچه اسم یک گرد نيرنگ ساز باز عسجد و سيم بگیرم.

انتهای پیام/

[ad_2]