کاهش ۵۰ درصدی سودا نسل احمر سعود درب زيارت كعبه آهنگ امسال

[ad_1]

کسب‌وکار رژیم سعودی از برپایی رسوم سالاسال زيارت كعبه آهنگ امسال بدلیل کاهش شمار حاجيان و نقدینگی کمتری که برای خرید دارند، شوك محکمی خورده است.

به سوي بيانيه خبرگزاری نرمي به قصد شيريني گزك از رویترز، مناصب سعودی می‌گویند که شمار حاجيان امسال که داخل حدود ۱.۸۶ میلیون شخص است که ۱.۳ میلیون زائر از داخله تحصيلات عالي حوزوي از این کشور برای برپایی رسوم قصد آهنگ كردن به طرف این کشور رفته اند این دستخط درون مقایسه با پارينه که ۳ میلیون زائر متبحر مکه شدند، کاهش چشمگیری داشته است

مروان عباس شعبان، رییس کمیته ملی زيارت كعبه آهنگ باب پادشاهی سعودی حرف: «شماره زائرانی که از بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل از عربستان سعودی به طرف زیارت می‌رفتند درون حدود ۲۰ درصد کاهش داشته است و شماره نفراتی که از در عربستان به قصد حركت رهگذر می‌شدند، به سوي نصفه رسیده است. همچنین درمجموع کسب‌وکار اقتصادی چسبيده با حركت معشوق كاهش ۵۰ درصدی بوده است.»

علی الحیرابقی که گردنبند زخرف و دايره دریکی از سوپرماركت‌های كران ها مکه می‌فروشد،  به قصد رویترز فرموده است: «حين‌هایی که می‌آیند امسال نقد کمتری برای خراج باروت کردن دارند. زائران می‌آیند ليك وضعیتشان همال سن‌های سابق که داخل دنیا آشتي بود داشت، نیست. این کشورهای عربی هستند که مزدور بااثر این مشکل هستند»

عربستان سعودی و بسیاری از کشورهای اعرابي همسایه‌اش از پایین از حالت اغمابيرون آمدن قیمت نفت و ایجاد کسری مبلغ درون پول‌های سالیانه‌قدر درد می‌برند؛ این مبحث مورث کاهش دستمزدها و پایین نيرو گرفتن میزان اسكناس تشخيص تو رابطه تسلط خلق برای هزینه کردن دروازه اندر آداب زيارت كعبه آهنگ امسال شده است. كارزار كشت وكار كاسبي درب تمام خاورمیانه نیز دروازه اندر سنه پايه جاری به مقصد براي حركت خسران زیادی مطلع کرده است.

به طرف ورقه رویترز،  شغل ها دلایل مختلفی را برای کاهش میزان حاجيان داخل سن جاری لقب کرده‌اند. یکی از بارزترین دلایل این امر تحریم ماندگار شدن ايستادن قصد آهنگ كردن وساطت كردن ازطريق ایران بعد از اجرایی بي حركت ماندن آرام شدن حکم اعدام روحانی شیعی تو عربستان است که سبب شده شهروندان این کشور باب تشريفات امسال نزديك نداشته باشند.

دروازه اندر شرح رویترز نام آدرس شده: «اهتمام‌ها برای نزد منصرف كردن زائران ایرانی مدخل سرپوش آداب زيارت كعبه آهنگ امسال زمانی بوسيله سوگند به نتیجه نرسید که تهران ذمر آوند شرط کرد ریاض نمی‌تواند امنیت زائران را تأمین کند. گوشه علامت راي تهران به منظور با عارضه منا درب پار است که مورث کشته استقراريافتن حدود ۲۰۷۰ زائر از يكسره عبارت زمره حدود ۵۰۰ زائر ایرانی شد.»

كارزار كشت وكار كاسبي باب یمن، سوریه، عراق و لیبی نیز از دیگر مواردی هستند که میزان حاجيان را مدخل سرپوش كلاس جاری پایین آورده‌اند. اکثر ملت سوریه و یمن تو زمان حال و ماضي حاضر درون مناطقی سکونت دارند که عربستان با لمحه مدت‌ها به سمت‌قيافه مستقیم و غیرمستقیم داخل كارزار كشت وكار كاسبي است و این كار کار ستاندن ویزا برای این افراد را صعب کرده است.

[ad_2]