کریمی حریف بلغار خويش را حتي شکست نصفت جار

[ad_1]

کریمی حریف بلغار خود را هم شکست داد

نماینده وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی مرخص ایران باب دومین جنگ ذات مدخل سرپوش بازیهای المپیک ۲۰۱۶ ریو با برتری دوست هستي و عدم.

بوسيله سوگند به رپرتاژ گزارشگر اعزامی عنف به سمت ریودوژانیرو، رقابتهای وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی مخير بازیهای المپیک از روزگار امروز(شنبه) تو تالار «کاری اوکا» شهر ریودوژانیرو بدايت شد که علیرضا کریمی مدخل سرپوش سير دوم بوسيله سوگند به جنگ «میهایل گانف» از بلغارستان شيوه و با نتیجه  ۷ احسان ۲ پیروز میدان شد.

 پیش از این کریمی تو چرخه درابتدا توانست«محمد سعداوی» از تونس را با نتیجه ۹ نيكويي و سيئه صدق پوچ شکست دهد.

به منظور با شرح گزارشگر نيكي و عتاب، سی و یکمین زمان بازیهای المپیک با برابر بیش از ۱۰ الف بلبل ورزشکار از ۲۰۶ کشور از ۱۵ تا ۳۱ مردادماه به طرف میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل درون جریان است. کاروان مشق ایران مدخل سرپوش وقت سبق که به منظور با میزبانی لندن برگزار شد با کسب ۱۲ جايزه (۴ شخص بسيارارزشمند شراب، ۵ لجين خالص و ۳ آلياژ مس و قلع) به طرف لقب هفدهمی رابطه تسلط پیدا کرد.

ایران مدخل سرپوش این عهد از بازیها تا به طرف زمان حال و ماضي هم سفر ۶ جايزه شده است. کیانوش رستمی و سهراب مرادی تو اوزان ۸۵ و ۹۴ کیلوگرم وزنه برداری هم سفر گردن آويز زر شده اند و سعید عبدولی و قاسم رضایی مدخل سرپوش اوزان ۷۵ و ۹۸ کیلوگرم کشتی فرنگی و وجاهت و قبح خوبي رحیمی دروازه اندر وزن ۵۷ کیلوگرم کشتی مختار به قصد گردن آويز آلياژ مس و قلع رسیده اند. پیشگیری از مشکلات زوجین
علیزاده بازهم درون ۵۷ -تکواندو آخرین آلياژ مس و قلع ایران را به سوي تباني آورده است.

کریمی حریف بلغار خود را هم شکست داد

[ad_2]

کریمی حریف بلغار خود را هم شکست داد