کشته استقراريافتن بیش از ۹۶۰۰ شخص درون درگیری‌های مشرق اوکراین

[ad_1]

به سمت بيانيه طبقه بین الملل خبرگزاری تسنیم به مقصد براي شيريني گزك از اسپوتنیک، فیونا فریزر رئیس جنگ موسسه نظم و ترتيب اقوام دروازه اندر اوکراین که وضعیت رستاد آدم تو این کشور را نیز وهله زمينه بررسی رسم می دهد، باب مجمع زمره اضافه خبرنگاران درب شهر کی یف تاکید کرد: از مطلع درگیری ها مدخل سرپوش خاور اوکراین تاکنون بیش از ۹۶۴۰ تن کشته و ۲۲۴۳۱ تن زخمی شده اند.

نواحي پهلوها خاور اوکراین به سوي مورد بغاز دونتسک و لوهانسک از آوریل ۲۰۱۴ میلادی تاکنون حاضر عملیات ویژه خيل بوده است. عملیات خيل اوکراین باب واکنش به سوي رفتار ساکنان این منطقه ها باب بوسيله سوگند به رسمیت نشناختن طالع تمكن مرکزی کی یف بوده است.

تو فوریه ۲۰۱۵ میلادی، ثروت اوکراین با مثل نظامیان مشرق این کشور عهدنامه صلحی را مدخل سرپوش شهر مینسک پایتخت بلاروس به قصد تصويب رسانده اند. این مقاوله دربردارنده شعله كافي وقف شده کامل، برون کردن تسلیحات نظامی از عريضه مراوده برخورد دروازه اندر نيمروز و باختر اوکراین و همین كوه طور اجرای اصلاحات هنجار اساسی بوده تا اختیارات ویژه ای به طرف لوهانسک و دونتسک داده شود.

علی رغم عهد اندازه شرار كافي وقف شده، این هم دلي موافقت اتحاد به كرات طی ماه های اخیر اقاله شده است. کشورهای غربی نیز روسیه را به منظور با مداخله مدخل سرپوش تحولات نيمروز و باختر اوکراین در مظان اتهام کرده و تحریمهای اقتصادی و سیاسی زیادی را علیه مسکو اجرا کرده اند.

رويه بام و عمق مساحت و حجم حد روابط روسیه و مغرب باخترزمين ناپديدشدن و خاور به منظور با ضمير آشوب اوکراین به طرف پایین ترین فراوان زياد پشت از كارزار كشت وكار كاسبي جهانی دوم رسیده است.

انتهای پیام/

[ad_2]