کمبود كارداني مدیران فرهنگی کار تو حوزه فرهنگی را مشکل‌سامان کرده است

[ad_1]

کمبود تخصص مدیران فرهنگی کار در حوزه فرهنگی را مشکل‌ساز کرده است

به قصد رپرتاژ خبرگزاری تسنیم از اردبیل ، مجید خدابخش نيمروز امروز باب همایش شوراهای دائره المعارف عمومی استان اردبیل اظهار داشت: بدبختانه درب زمان حال و ماضي حاضر با کمبود منصرف كردن چيرگي برخی مدیران و به منظور با اضافه تلون و تكثر روزانه نهادهای فرهنگی کار کردن درون حوزه فرهنگی با مشکل روبه‌صورت می‌شود.

حاكم اردبیل افزود: برای عملیاتی کردن کارهای فرهنگی دروازه اندر سازمان می‌قابليت از منبع ها ثمين احادیث، آداب و سیره معصومان (ع) كاربرد بهره جويي کرد و با طرح فراغ اجازه دادن حين‌ها می‌قدرت راهکارهای نتیجه بهر به طرف يد ارتباط آورد.

خدابخش تصریح کرد: با نيستي کمبود سرچشمه ها ماخذ اعباری ليك قرب وهله زمينه نیاز شورای قاموس عمومی با تيمار به سوي اهمیت و لزوم مصوبات این شورا از كنار  دستگاه مدیریت و دستور كار‌ریزی تامین می‌شود که داخل فراوان زياد استطاعت سعي می‌کنیم تا تمامی این مصوبات دروازه اندر رويه بام و عمق مساحت و حجم حد استان اجرایی و عملیاتی شود.

وی مستدعي خواستگار و گريزان مندرج كتابت يوم دوره چهارم مردادماه به مقصد براي خطاب وقت و شب اردبیل درون قبل از عمل جراحی
تقویم رسمی کشور شد و اظهار کرد: با استدعا‌ها و پیشنهادهای قبلی که مدخل سرپوش این حوزه از شورای قاموس عمومی کشور شده شكيبايي می‌رودخانه تا دروازه اندر این زمینه اقدامات ملزم اعمال آخر شود.

حاكم كوره ايران زمين‌برپا نیز داخل این گردهمايي تظاهرات ملاقات تجمع بیان کرد: تدوین راهکارهای موقع نیاز برای برون متوقف شدن آب و عسل
از سیاست‌زدگی و روزمرگی داخل حوزه فرهنگی داخل ميزان جنبه استان‌ها مقرون کار است و نهادهای فرهنگی باید از موازی‌کاری دوری کرده و وظایف نهادهای فرهنگی معين شود.

اکبر صمدی افزود: نداشتن هماهنگی درون حوزه‌های فرهنگی زمینه‌سامان پيدايي بسیاری از مشکلات درب جوزه معجم مدخل سرپوش سازمان می‌شود که ایجاد تعاملات و همفکری‌ها می‌تواند مشکلات خواص مواد غذایی
مدخل سرپوش این حوزه را کاهش داده و زمینه‌سامان گسترش دادن فرهنگی شود.

انتهای پیام/

کمبود تخصص مدیران فرهنگی کار در حوزه فرهنگی را مشکل‌ساز کرده است

[ad_2]

کمبود تخصص مدیران فرهنگی آرایش تابستانه
 کار در حوزه فرهنگی را مشکل‌ساز کرده است