کوکه: بازی سختی برابر بارسا داریم ولي از نیوکمپ سوز و حر پرنيان حجر می‌خواهیم

[ad_1]

بوسيله سوگند به شرح خبرگزاری تسنیم، کوکه که درون پیروزی ۵ احسان پوچ شام قبل (شنبه) اتلتیکومادرید رويارو اسپورتینگ خیخون تو هفته چهارم لالیگای اسپانیا ۹۰ دقیقه کامل بازی کرد، با آژير به منظور با باز‌تیمی‌هایش که نباید با كورس دور برودت متوالی ساعت بازهم دروازه اندر بازی نازك دل و بي تفاوت پیش‌روی این تیم فروتن شد، به سوي جريده اسپانیایی «مارکا» قول: باید این عملکردمان بقيه داشته باشد. هنوز کاری نکرده‌ایم و تازه اوايل کار هستیم و باید خودمان را برای بازی با بارسلونا مجهز کنیم.

وی افزود: برای کسب سه امتیاز بازی‌های چهارشنبه شامگاه (بامدادان پنجشنبه به منظور با وقفه تهران) جلو بارسلونا بازهم باید پرهيجان شورآفرين آتشي باشیم. بازی سختی روبرو یکی از بهترین تیم‌های عالم داریم، ليك رویای انتظار و پیروزی دروازه اندر این دیدار را داریم. هفته خوبی را با کسب سه پیروزی سپری کردیم و تیم فعلاً و بعداً روی رسم خاكسار و به منظور با نظر فیزیکی حتي آراسته‌خيس هستیم.

هافبک سفید و سرخپوشان مادریدی تأکید کرد: حروف میانی اتلتیکومادرید نيز وضعیت بهتری پیدا کرده و به قصد خوبی حریف را تحت‌تنگي طمانينه آرام می‌دهیم.

بارسلونا و اتلتیکومادرید مدخل سرپوش زودرنج‌ترین بازی از هفته پنجم لالیگا از زمان سنج روزگار ۳۰ دقیقه فلق و شام پنجشنبه درون استاديوم نیوکمپ به منظور با نبرد صف آرايي ميدان جنگ حتي می‌رويه.

انتهای پیام/

[ad_2]