سياحت مالی جعبه ذخیره باید روشن شود/تسهیلات ۳هزار میلیاردی بانک سرمایه تباني چاه کسانی است؟

[ad_1]

گردش مالی صندوق ذخیره مادرانی که طلاق گرفته‌اند
 باید شفاف شود/تسهیلات 3هزار میلیاردی بانک سرمایه دست چه کسانی است؟

احسن علوی داخل قول‌وگو با گزارشگر اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباب تحقیق و جستجو از جعبه ذخیره فرهنگیان اظهار کرد: این جعبه حدود ۸۰۰ الف بلبل كارمند دارد که جوارح پرسنل از فرآیند فعالیت ساعت اطلاع ندارد و وضعیت پرسه مالی و شمارش‌های مربوطه روشن نیست و اعلان‌های دربايست نمايش نمی‌شود.

وی افزود: فرهنگیان افرادی را که تو دائره جعبه دخیل هستند به سوي خوبی نمی‌شناسند و جعبه گزارشی از فعالیت‌های نفس را به طرف اندام نشان دادن نمی‌دهد.

نماینده ناس سنندج درون جرگه شورای اسلامی سخن: جعبه ذخیره فرهنگیان، شرکت‌های متعدد به قصد متحد بانک دارد که میلیاردها ده قران درون آنجاها به مقصد براي کار دلگير شده است وليك فرهنگیان نتیجه این فعالیت‌ها و سودآوری آنها را ديد نمی‌کنند.

علوی بیان کرد‌: باید واضح شود منفعت جعبه باب کجا سود می‌شود بنابراین تحقیق و جستجو ضروری است، مسئولان جعبه ذخیره می‌گویند برخی شرکت‌ها زیان قريه است، آیا این نتیجه ناتواني مدیریت نیست؟

وی با نظر امر به منظور با اینکه بانک سرمایه از زیرمجموعه‌های جعبه ذخیره فرهنگیان سه عندليب میلیارد ده قران تسهیلات به مقصد براي برخی افراد نمايش کرده که نيز اکنون از پي ستاندن آنها نحيف است، سخن:‌ باید معلوم شود این مبلغ رابطه تسلط چاهك افرادی است و چطور این عده قلم نمره قسم را با هزینه‌های بالا بدون وثیقه‌های ضروري دریافت کرده‌اند.

این نماینده پارلمان دروازه اندر پتواز به قصد این بازجويي که براي چه تحقیق و جستجو از جعبه ذخیره به منظور با نتیجه نمی‌گروه بهره، قول:‌ تحقیق و جستجو کار سنگین و هزینه‌بری است و وقت زود تخت به مقصد براي نتیجه نمی‌دسته مانند اسناد و مدارک مثبت نیست بنابراین مدارک باید دقیق و معتبر باشد، بازهم‌اکنون دروازه اندر مناظره جعبه ذخیره فرهنگیان نیاز است تا وضعیت مالی آنجا مبرهن شود.

به سمت اعلاميه تسنیم، شهاب الدین غندالی مدیرعامل جعبه ذخیره فرهنگیان ذمر آوند شرط کرده است: مردی مناسب ازدواج
آلبوم معوقات بانک سرمایه ۴ عندليب و ۴۰۰ میلیارد ده ريال است آب و عسل
که سه‌عندليب و ۲۸۵ میلیارد حين يد ارتباط ۵ شخص است و شبيه وثیقه‌های قوی افسرده نشده سه دانشپايه طول عمر است مجاهدت می‌کنیم تا این بودجه بازگردد.

یکی از مهم‌ترین محورهای تحقیق و جستجو لجنه شورای اسلامی از جعبه ذخیره فرهنگیان باانسجام صحيح به قصد معوقات بانکی بانک سرمایه است.
انتهای جراحی بینی صدای خود را تغییر خواهد دهش
پیام/

گردش مالی صندوق ذخیره باید شفاف شود/تسهیلات 3هزار میلیاردی بانک سرمایه دست چه کسانی است؟

[ad_2]

گردش مالی صندوق ذخیره باید شفاف شود/تسهیلات 3هزار میلیاردی بانک سرمایه دست چه کسانی است؟