قول‌وشنود کیهان درمورد عذرخواهی مرتضوی و فعل سران غائله

[ad_1]

به منظور با اعلام جمعيت سایر رسانه‌های خبرگزاری تسنیم، ژورنال کیهان درب این بهر ذات می‌نویسد:
گفتار: جريده‌های زنجیره‌ای عذرخواهی سعید مرتضوی از خانواده سه‌در معرض اتهام به طرف اضطراب‌های غائله ۸۸ را که داخل کهریزک ممات کرده بودند، با محلول ذوب خوي بزاق و تحمل جامه (زنان هندي) داده و مستدعي خواستگار و گريزان استغفار واقعی او شده‌اند!

گفتم: مرتضوی با اینکه قاضي امير بوده و منحصراً بس روش بازداشت آنها داخل کهریزک را داده حيات و بدون دم که دروازه اندر ممات لحظه سه در مظان اتهام تصوير داشته باشد، عذرخواهی کرده است ولی سران و ياران پيروان بلا تباهي که رستاق‌ها بشر بی‌معصيت را بوسيله سوگند به هلاك رسانده‌اند، با دشمنان تابلودار نفوس و پري نظیر جرج سوروس صهیونیست تماس پوشيده داشته‌اند، مسجد شرر منزجر‌اند، از آمریکا و انگلیس و اسرائیل برای جنگ و غوغا گرامر محزون‌اند و… به چه علت انابه نمی‌کنند؟!

حرف: خب! مرد حسابی! آنها می‌دانند که جنایات و جرمشان تاآنجا سنگین است که گر صد وعده بازهم استغفار کنند نيرنگ ساز بازهم باید كل کدامشان صد مرحله اعدام شوند.

گفتم: یکی از دزدان سرگردنه که دستش به منظور با دم خوناب صدها بی‌حرج ملوث هستي و عدم مرگ کرد. پسرش خواب دید که درون یک تالار برجسته كلاً مجرمان را نگه داشته‌اند و كل کدام را به سمت حافظه تمام گناهی که کرده‌اند با ضربه یک دوزينه آمپول نشاني آيه می‌کنند. پرسید پدرم کجاست؟ گفتند؛ چند‌روزی است که زیر گرد دوچرخه دور خیاطی است!

انتهای پیاو/

[ad_2]