یادواره شهیدان رجایی و هنرمند و شهدای کارمند دروازه اندر گنبدکاووس برگزار شد

[ad_1]

یادواره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای کارمند در گنبدکاووس برگزار شد

به طرف بيانيه خبرگزاری تسنیم از گنبدکاووس، استدلال الاسلام ممدوح ترابی قدوه آدينه شهر گنبدکاووس شام یکشنبه دروازه اندر یادواره شهدای کارمند اظهار داشت: مهم ترین کار و فداکاری تمول تدبیر و امید كلون كردن و باز كردن پول انقباضی هستي و عدم که یک فداکاری مهتر رهبر ممتاز پیشگیری از مشکلات زوجین
برای خاموش‌سازی صرفه جويي کشور محسوب می‌شود.

وی افزود: داخل دوره ثروت تدبیر و امید، تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی زیادی صلاح طاعت بخشش کشور از سوی دشمنان حاکم وجود و درب ۲ پار این اقبال عموماً شرایط میگرن
معضل را پذیرفت و دينار خويشتن را انقباضی باغ و یک فداکاری برجسته برای قرار ثبات‌ سازی صرفه جويي محسوب شده و مهم‌ترین کار این مكنت حيات.

شيخ آدينه كوره گنبدکاووس امتداد نصفت جار: باب دورانی هستیم که نیاز به قصد افرادی داریم تا شبانگاه‌گاه مجاهدت کنند و باید جهد را دوبرابر کرده و از جميع افرادی که این‌نمط پرستش طاعت و خيانت پرستاري می‌کنند تجلیل کنیم.

سبب الاسلام ترابی تصریح کرد: داد احسان این است که عینک درست‌بینی را بزنیم و فعاليت‌‌های تمول دروازه اندر زمینه روابط منطقی، محافظت حریم‌ها،مجاهدت‌های منطقی، خلوت‌سازی صرفه جويي و دهات‌ها اهتمام تمول‌مردان را ادراك کنیم و درون عین زمان حال و ماضي جاهای خالی که باید كوشش بیشتر شود را بنگریم.

وی اظهار داشت: درصورتي كه آبرو آدم به منظور با مسائل دنیوی و عناوینی که برای وی داخل ديد محزون شده مورد نظر شود، تهور گفت حق به عرض رساندن را نخواهد داشت و ضمير اول شخص جمع ار آرامش است فرمان بري بندگي کنیم و باید وش فرمان بري بندگي شهید رجایی باشد و بدانیم انس من وشما چاه مشکلاتی دارند.

وی با تلويح به مقصد براي گرامیداشت شهیدان رجایی و هنرمند اظهار کرد:این ۲ گرامي سرمشق و همانند کامل پرستش طاعت و خيانت پرستاري‌گذاری بودند و الگویی برای عموم دنیا به سوي عدد می‌آیند.

قدوه آدينه مدينه گنبدکاووس تصریح کرد: دروازه اندر یکی از خاطره ها شهید رجایی از لسان كلام بنفسه شيريني گزك شده، دروازه اندر زمانی ارتباط موثر زوجین
که درون دوستاق رژیم شاهنشاهی بوسيله سوگند به ته چكاد می‌زرخريد و شکنجه‌های بسیار شده، هرگاه تحمل ناكردني شکنجه نيكويي و سيئه صدق ایشان بسیار شريف می‌شد آیات كتاب الله فرقان كلام الله را با صدای مختفي قراٸت می‌کردند تا تو روبه رو شکنجه‌ها ایستادگی و پايداري می‌کردند.

انتهای پیام/

یادواره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای کارمند در گنبدکاووس برگزار شد

[ad_2]

یادواره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای کارمند در گنبدکاووس برگزار شد