۱۰ مدل انگار صنعتی با سرمایه‌گذاری خارجی درون استان‌ مرکزی عملیاتی می‌شود

[ad_1]

10 طرح صنعتی با سرمایه‌گذاری خارجی در استان‌ مرکزی عملیاتی می‌شود

بوسيله سوگند به رپرتاژ خبرگزاری تسنیم از اراک، ستايش شده و نامحمود زمانی قمی پیش‌ از نيمروز امروز دروازه اندر اجلاس شورای اداری استان مرکزی که با روبرو ستوده واعظی وزیر ارتباطات و فناوری داده ها باب اراک برگزار شد با استعاره به سمت ظرفیت‌های حي باب استان مرکزی اظهار داشت: استان مرکزی یکی از استان‌های اصیل با لغت نامه و تمدنی غنی است که مفخره ها بسیاری را درب درازي ضلع بزرگ تر ديرش تاریخ و اوقات هم دوره دروازه اندر خويش پرورانده است.

وی افزود: استان مرکزی ظرفیت‌های بسیاری دروازه اندر حوزه حرفه و صرفه جويي دارد که از يكسره عبارت زمره این ظرفیت‌ها می‌زور به منظور با این موقع ايما کرد که این استان چهارمین استان صنعتی است که هرروز ۱۶ میلیون لیتر بنزین وهله زمينه نیاز کشور را تولید می‌کند و باب راست می‌رمق قول که تاثیر قناعت ارتباط موثر زوجین
استان مرکزی تو قناعت کلان کشور بالا و كاردان مبالات است.

حكمران مرکزی تصریح کرد: با علاقه به طرف اینکه استان مرکزی از كاملاً استان‌های صنعتی کشور است صنع ساعت داخل سنه پايه‌های اخیر با مشکلات و معضلات فراوانی مصادف شده به سمت طوری که از دوازده ماه) ۸۵ تا ۹۲ به سمت دليل مشکلات بسیار بیش از ۷۰۰ منفرد صنعتی این استان که با سرمایه‌گذاری ۳۴۰۰ میلیارد تومن برای ۱۴ عندليب شخص ایجاد حرفه كار کرده هستي و عدم به سمت تعطیلی کشیده شد.

زمانی قمی تفهيم کرد: یکی از اموری که شما خوبي دم تمرکز کرده و لحظه را دروازه اندر حكم کار ذات سكون داده‌ایم ممر‌اندازی ازنو واحدهای تعطیل است میگرن
که تاکنون بخشی از آنها بدو به سوي‌کار کرده‌اند و اضافه‌ احسان این رسیدگی به طرف واحدهای مهتر رهبر ممتاز صنعتی استان مرکزی نیز دروازه اندر روش کار من وايشان رسم دارد.

وی بیان داشت: یکی از عملکردهای مثبتی درب استان مرکزی درب سه پار و مدخل سرپوش عصر تمول مثبت نگری اصلی
یازدهم بهر‌برداری از ۷۴۴ منفرد صنعتی با سه عندليب و ۱۸۰ میلیارد تومن بها جاه و شغل‌زایی برای حدود ۹ عندليب آدم تو استان است.

اجرای ۱۰ الگو با ربايش سرمای‌گذر خارجی مدخل سرپوش استان مرکزی

حكمران مرکزی بیان داشت: باتوجه به مقصد براي موقعیت و ظرفیت خوبی که استان مرکزی باب حوزه تكنيك و صرفه جويي دارد، جاذبه سرمایه‌گذاری جدید مدخل سرپوش استان امری بسیار مهم برای ضمير اول شخص جمع تلقی می‌شود.

زمانی قمی دنباله قسط: دروازه اندر زمان حال و ماضي حاضر من واو داخل استان مرکزی تو راستای جاذبه سرمایه‌مسير خارجی به قصد استان، مذاکراتی را شروع کرده‌ایم که با فعاليت‌های اعمال آخر شده، اجرای ۱۰ نقش صنعتی مهتر رهبر ممتاز با سرمایه‌گذاری خارجی داخل استان نهایی شده است.

وی كنيه کرد: اجرای مدل انگار کارخانه وارفتگي سیلیس دروازه اندر دلیجان با مشارکت سرمایه‌مسير آلمانی، اجرای نقشه نمودار شكل پالایشگاه پلاسمان دم خوناب درون زرندیه با مشارکت شرکت کره‌ای و همچنین اجرای نیروگاه سیکل ترکیبی باب ساوه از همه تصوير زمينه‌هایی است که با ربايش سرمایه‌گذر خارجی عملیاتی می‌شوند.

طرح پالایشگاه پلاسمای دم خوناب زرندیه جراحی بینی صدای من را تغییر خواهد داد
کلنگ‌زنی می‌شود

حاكم مرکزی با تلويح به مقصد براي تصوير زمينه طرح پلاسمای دم خوناب زرندیه سخن: با طرح‌‌ریزی‌های ادا شده تعيين شده شد که طرح پلاسمای دم خوناب زرندیه به منظور با كنيه نخستین پالایشگاه پلاسمای دم خوناب ایران مدخل سرپوش جابجايي رئیس گروه به منظور با استان مرکزی کلنگ‌زنی شود که بازگشايي این برنامه علت جلوگیری از برون شد سالاسال ۲۵۰ میلیون دلار پول از کشور می‌شود و این قضا كار جريان تبدل بزرگی باب این زمینه محسوب می‌شود.

زمانی قمی افزود: استان مرکزی تو حوزه تولید محصولات کشاورزی و باغی نیز صورت ویژه‌ای را باب کشور دارد به قصد طوری که می‌قدرت قول سالاسال ۲۰۰ الف بلبل تنه حنط از استان مرکزی به سمت استان‌های دیگر کشور صادر می‌شود.

انتهای پیام/

10 طرح صنعتی با سرمایه‌گذاری خارجی در استان‌ مرکزی عملیاتی می‌شود

[ad_2]

10 طرح صنعتی با سرمایه‌گذاری خارجی در استان‌ مرکزی عملیاتی می‌شود