۱۰۰ میلیارد تومان برای بازسازی خطوط ریلی در استان لرستان هزینه شد‌

[ad_1]

100 میلیارد تومان برای بازسازی خطوط ریلی در استان لرستان هزینه شد‌

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد هوشنگ بازوند در مراسم بازسازی خطوط ریلی ایستگاه تنگ هفت لرستان بابیان اینکه پروژه بازسازی محور راه‌آهن لرستان نقش به سزایی در اقتصاد کشور ایفا می‌کند اظهار داشت: این محور ازلحاظ بازسازی پروژه خاصی است؛ این ریل مقدس است به خاطر اینکه در زمان جنگ تحمیلی  نقش‌آفرینی بسیار زیادی داشته و در دفاع مقدس حق بسیار زیادی را ادا کرده است.

وی افزود: رزمندگان و شهدای بسیار زیادی از این مسیر عبور کردند والان بازسازی یک مکان مقدس در حال انجام است.

استاندار لرستان عنوان کرد: دولت یازدهم توجه ویژه‌ای به استان لرستان دارد به‌طوری‌که سه بار معاون اول رئیس‌جمهور به استان لرستان سفرکرده است؛ نمونه بارز این توجه این است که در سال‌های گذشته یکی از دغدغه‌های اصلی ما خارج  شدن واگن از ریل بود که به این موضوع توجه ویژه‌ای شده است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان برای این پروژه هزینه شده است بیان کرد: پروژه راه‌آهن دورود به خرم‌آباد به طول ۱۰۴ کیلومتر در دست اجراست که ۸۰ درصد سطح پروژه در حال انجام و بیش از ۹۰۰ نفر مشغول کار است.

بازوند تصریح کرد: امسال ۱۵۰ میلیارد تومان برای این پروژه تأمین اعتبارشده که نشان‌دهنده این است که دولت توجه ویژه‌ای را به استان لرستان دارد.

وی خاطرنشان کرد: از طرفی مردم توانسته‌اند مطالبات خود را به گوش دولت برسانند یعنی از فقر مطالبه گری عبور کردند و به مطالبات واقعی خود رسیده‌اند.

استاندار لرستان در رابطه با برق‌رسانی به روستای تنگ هفت و  تنگ پنج لذت بردن از زندگی
گفت: باید برای برق‌رسانی به این دو روستا اعتبارات لازم پیش‌بینی شود تا جراحی بینی صدای من را تغییر خواهد داد
از نعمت برق برخوردار شوند.

انتهای پیام/

100 میلیارد تومان برای بازسازی خطوط ریلی در استان لرستان هزینه شد‌

[ad_2]

100 میلیارد تومان برای بازسازی خطوط ریلی در استان لرستان هزینه شد‌