۱۶۰ کارگاه آموزشی به منظور با ارتباط دهه ولایت دروازه اندر استان کرمانشاه برگزار می‌شود

[ad_1]

خوشبخت‌ همتی داخل قول‌وگو با گزارشگر تسنیم باب کرمانشاه اظهار داشت: از وقت و شب شنبه ۲۷ شهریور ماه تا سه‌شنبه ۳۰ شهریور به سمت موعد چهار‌‌ يوم دوره کارگاه‌های تخصصی آموزشی با درحضور اساتید عالي مرکز تخصصی مهدویت از قم برگزار می‌شود.

مدیر بنیاد فرهنگی پيشگاه مهدی(عج) با بیان اینکه این اساتید با نزديك تو نمازخانه ها، زيارتگاهها متبرکه، ادارات و بنگاه‌ها به سمت ایراد سخنرانی و اجرای طرح می‌پردازند قول: باب جمع ۱۶۰ طرح آموزشی، جلسات سخنرانی با محوریت ولايت پيشوايي و مهدویت درون تمام استان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه تمايل‌مندان تا ۲۵ شهریور ‌‌ماه برای روانه مقال مدت دارند خطاب کرد: تاکنون بیش از ۴۰ نوشته گفتار به سوي این بنیاد فرستادن اعزام شده است که پیش‌بینی می‌شود تا پایان ضرب الاجل روانه نشانه ها كارها تاليفات این مقياس به قصد ۶۰ سرنوشت برسد و بیشترین نوشته ها پيامدها ارسالی نیز از استان کرمانشاه است.

رئیس بنیاد فرهنگی درگاه مهدی (عج) با حكم به مقصد براي اینکه مدخل سرپوش راستای اهداف غدیر‌شناسی بیش از ۴۰ سخن فصل فرستادن اعزام شده است، افزود: مدخل سرپوش این دهه نشریات استانی به سوي لفظ سياهه ویژه‌طومار یا منحصر كردن صفحاتی از جريده‌ها و گذاردن به منظور با امر غدیر و رهبري می ‌توانند از حين‌ها فايده ستاني و زيان کنند.

همتی با نظر امر بوسيله سوگند به همزمانی عید غدیر و ابتدا هفته تدافع پاك سخن: دروازه اندر راستای تجلیل از رزمندگان پدافند باتقوا و شهدای حافظ حرم و گرامیداشت یاد شهدا سخنرانان بوسيله سوگند به بیان فضائل و شجاعت‌های رزمندگان با انموذج ستاندن از درگاه علی(ع) می‌پردازند.

وی به قصد رابطه نزدیک این جبلت با رسانه‌ها از كاملاً تشكيلات آواز و سیما باب این دهه حكم و اظهار کرد: از شنبه ۲۷ شهریور ماه توقيف آرشيو دستور كار با پيش اساتید بنیاد مهدویت اوان می‌شود و کارشناسان مذهبی به قصد ایراد سخنرانی مدخل سرپوش شبکه استانی با محوریت دهه ولایت و ولايت پيشوايي می‌پردازند.

انتهای پیام /

[ad_2]