۲ فروند خرامش باری مدخل سرپوش خورشيد تیاب شهر میناب شرر گرفت/حریق داخله تحصيلات عالي حوزوي از حد بندرگاه

[ad_1]

محمد محسنی باب سخن‌وگو با گزارشگر تسنیم تو بندرعباس، با نظر امر به منظور با حریق تاخت فروند چلاق باری مدخل سرپوش میناب اظهار داشت: این لنگ سدر خرام‌ها به سمت دلایلی نامشخص دروازه اندر بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل از حد بندرگاه سنتی و قدیمی تیاب كوره میناب رباط خانگاه فواره انداخته بودند و تو ساعات اولیه بامداد مبتلا حریق شدند.

وی تو دنباله با بیان اینکه شرار‌سوزی با همکاری نماینده لنگرگاهها و دریانوردی و  تكاپو واحدهای شعله نشانی محلی داخل زمان حال و ماضي اطفاء است بیان داشت: انگيزه حریق همچنان نامشخص است ليك با دخول کارشناسان و عاقبت تحقیقات عامل اصلی نیز خبر‌رسانی می‌شود.

مدیر لنگرگاهها شروق هرمزگان با تلويح به منظور با اینکه این حریق داخله تحصيلات عالي حوزوي از حد درياكنار تیاب به مقصد براي پيدايش پیوسته افزود: شناورهای امدادی برقرار دروازه اندر لنگرگاهها شهید رجائی و هنرمند بلافاصله خلف از سررشته به منظور با مكان ارسال شدند که بدبختانه به منظور با دلیل محدودیت کانال ورودی دريابار تیاب و ژرفا آبخور شناورهای امدادی مدخل و انتها عملیات امكان پذير نشد.

محسنی با بیان اینکه شهرساحلي ساحل بارانداز قدیمی و سنتی تیاب با اعتباری كبير و نابالغ رسا صلاح طاعت بخشش ۱۰۰میلیارد ریال دروازه اندر زمان حال و ماضي لایروبی و به عمل آوردن و ارتقای حوزچه‌های ميزان است افزود: امید است با پروگرام‌های تو تباني عمل شرایط دخول و پهلوگیری شناورهای امدادی نیزدر آینده‌ای نزدیک درون این بندرگاه جمع آوري شود.

وی تاکید کرد: با دقت به مقصد براي كالا شناورهای كوشا داخل تيمچه، رعایت مطالب ریال قوانین و ضوابط ایمنی و الزامات ممتاز دریانوردی ميانجيگري مالکان و خدام‌های این شناورها به قصد نقشه جلوگیری و کاهش بلايا و مصايب این‌چنینی ضروری است.

به مقصد براي كلام بيان محسنی شناورهایی که درب خورشيد تیاب دستخوش حریق شده اند هردو خالی از محصول بوده و ساعتی پیش با همکاری نماینده بندرها و دریانوردی و واحدهای شعله‌نشانی محلی به سوي وجه کامل اطفاء شده و خوشبختانه هیچ اضرار تاوان جانی باب نيكوكاري نداشته است.

انتهای پیام/

[ad_2]