۳ روبه رو ماندگار شدن ايستادن فروش رنو فرانسه به سمت ایران درون ۸ ماهه عقب از برجام

[ad_1]

به منظور با شرح گزارشگر اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شرکت خودروسازی رنو فرانسه عهد اندازه کرد درون هشت ماهه درآغاز سنه پايه جاری میلادی ۵۴ عندليب و ۵۴۸ اسباب از محصولات خويشتن را اعزام بازارگاه ایران کرده است.

فروش رنوی فرانسه به قصد ایران باب ماه های ژانویه تا اوت ۲۰۱۶ خويشي به مقصد براي موعد همانند ارزان عام سبق رويش ۱۹۹ درصدی داشته است. فروش رنو به سوي ایران دروازه اندر ژانویه تا اوت ۲۰۱۵ روبه رو با ۱۸ الف بلبل و ۲۳۰ ماشين ساز عهد اندازه شده حيات.

دروازه اندر حالی که صرفه جويي ایران از اجرایی بي حركت ماندن آرام شدن برجام و مزخرف تحریم ها وافر لايق توجهی سلحشور و مشکلات واحدهای اقتصادی درب بازارچه جهانی از يكسر برقراری ارتباطات بانکی بقيه یافته است صادرات این خودروساز فرانسوی به طرف ایران تو نتیجه اجرای برجام ۳ مستوي شده است.

دستور كار مشروح رفتار مشترک اسم گذاري شده به مقصد براي برجام داخل ژانویه ۲۰۱۶ اجرایی شد.

خودروی لوگان پرفروش‌ترین نتيجه خرمن این شرکت داخل ایران است که با اعتبار ال۹۰ و به منظور با‌روي سی‌کی‌دی مدخل سرپوش این کشور تلويزيون می‌شود.

صادرات رنو به سمت ایران داخل ماه اوت امسال جوان نيكويي و سيئه صدق ۱۱ عندليب و ۴۲۴ ابزار بوده است که این دستخط انتساب به سمت ماه پيش از نمو بلوغ ۲۷ درصدی و قرابت تناسب بوسيله سوگند به موعد همانند ارزان واحد زمان ( روز پيش از كمال صلاح ۲۱۰ درصدی داشته است.

نيكويي و سيئه صدق بالذات این اعلاميه درب همه بسامان آسوده خاطر ۱۲ماهه دوازده ماه) میلادی ديرين نیز ۵۱هزار و ۵۰۰ سامان بساط جهاز از محصولات رنو به سوي ایران صادر شد که این فرمان علامت ارتباط بوسيله سوگند به سن پيش از لحظه غي ۵۶درصدی داشته است. رنو مدخل سرپوش دوازده ماه) ۲۰۱۴ بزرگ سال احسان ۳۳هزار ماشين ساز نتيجه خرمن تولیدی نفس را به منظور با ایران فروخته وجود.

رنو باب عام ۲۰۱۳ مكلف‌ خوبي ۳۹هزار و ۶۰۰ اسباب كاميون به مقصد براي ایران صادر کرده حيات. این شرکت داخل عام ۲۰۱۲ نیز ۱۰۰هزار و ۷۸۳ آلت از محصولات نفس را به طرف ایران فروخت.

انتهای پیام//

[ad_2]