۳ میلیون دلار کالا از کهگیلویه و بویراحمد صادر شد

[ad_1]

3 میلیون دلار کالا از کهگیلویه و بویراحمد صادر شد

به طرف بيانيه خبرگزاری تسنیم از یاسوج، داریوش دیودیده نيمروز امروز دروازه اندر مجلس کارگروره پيشرفت صادرات غیرنفتی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: امسال پیش‌بینی شده حيات که افزون احسان محصولات صنعتی، محصولات کشاورزی و صنایع دستی باز به مقصد براي تبنگو صادراتی استان افزايش شود.

رئیس ساختن، كانسار و بازرگاني کهگیلویه و بویراحمد افزود: تو ۹ ماهه بدو امسال حدود ۳ میلیون دلار کالا از گمرک استان صادر شد که تمام این محصولات صنعتی بودند.

دیودیده بیان کرد: مهم‌ترین محصولات صادر شده خاكه و عصير شیرین بیان، گیاهان دارویی و محصولات آرایشی و بهداشتی بودند که به منظور با کشورهای اروپایی و آسیایی صادر شدند.

وی برملا کرد: حتماً من واو محصولاتی باز داریم که از گمرک سایر استان‌ها صادر می‌شود که با شمارش این محصولات، امسال بیش از ۵ میلیون دلار کالا از استان صادر شده است.

رئیس ساختن، كان اصل سرچشمه و سودا کهگیلویه و بویراحمد به طرف دستور كار‌های استان برای بسط زیرساخت‌های صادرات غیرنفتی استان رمز كنايه داشت و گفتار: ایجاد سایت نمایشگاه از كاملاً این زیرساخت‌ها بوده که پروگرام‌های واگذاری زمین لحظه درون زمان حال و ماضي اعمال آخر است.

دیودیده اعتراف کرد: تجهیز گمرک و تأمین منبع ها مالی برای افرادی که پروا دارند مدخل سرپوش گفتگو صاردات کار کنند و کمک به سمت ارسال و انتخاب شغل ومشاوره شغلی
پذیرش هیئت‌های تجاری از دیگر طرح‌ها برای عمران صادرات غیرنفتی است.

رئیس ساختن، كان اصل سرچشمه و سودا کهگیلویه و بویراحمد كنيه کرد: پیش‌بینی می‌شود که تا پایان دوازده ماه) ۹۵، حدود ۵ میلیون دلار کالا از گمرک استان صادر شود.

انتهای پیام/

3 میلیون دلار کالا از کهگیلویه و بویراحمد صادر شد

[ad_2]

3 میلیون دلار کالا از کهگیلویه و جراحی بینی صدای من را تغییر خواهد داد
 بویراحمد صادر شد