۳۶۴ هکتار از بيشه‌ها و مراتع استان گلزار غذا حریق شد

[ad_1]

ابوطالب قزلسفلو مدخل سرپوش قول‌وگو با گزارشگر تسنیم تو گنبدکاووس اظهار داشت: از ابتدای سنه پايه جاری تاکنون حدود ۸۷ مناسبت شرار‌سوزی درون استان باغ رخنه داده که ۳۶۴ هکتار از جولانگاه‌های ملی خوردني حریق شدند و از این ميزان جنبه حدود ۳۴۴ هکتار از مراتع بوده است.

وی افزود: با علاقه به سوي بارندگی‌های خوش و بد خير كلاس جاری و هستي نفس مراتع باطراوت درون استان امسال بیشتر ميزان جنبه دوزخ‌سوزی‌ها از مراتع استان و تو نهاد چهره شروق روی داده است.

مدیرکل سرچشمه ها ماخذ طبیعی و آبخیزداری استان باغ استمرار دهش: ۸۳۰ الف بلبل هکتار از سطح اندازه گيري استان را منبع ها طبیعی تشکیل می‌دهد و نزدیک به طرف ۵ عندليب و ۳۰۰ کیلومتر حدود مشترک زمينه‌های سرچشمه ها ماخذ ملی با اراضی کشاورزی و باغی درون استان است.

قزلسفلو تصریح کرد: با تدقيق به قصد اینکه بیشتر کشت استان حنطه و آتمسفر است و از طرفی دريافت جمع آوري بر ساعت درب اواخر ربيع و اوایل تموز است و بالا گرمش باب این عهد كارآيي دارد، بیشترین شعله‌سوزی به سمت انگيزه حاضر کردن زمین و شعله ضربه پسماندهای کشاورزی اجرا می‌شود و از جانب دیگر اصلي‌ترین نار جهنم‌سوزی‌ها مدخل سرپوش بيشه‌ها به طرف مسبب بارز کردن شعله برای آشپزي خوردني و آسان‌انگاری مدخل سرپوش ك محرف کردن دم است.

وی اظهار داشت: وظیفه منبع ها طبیعی به طرف به استثناي ك محرف کردن آذر، نگهداري از بيشه‌ها و بيرون رفت تور غیرمجاز و جدايي درختان وساطت ميانجيگري ____________كردن سودجویان است که نيكوكاري این بالذات اقتضا نیروی ویژه درك می‌شود که پیشنهاد می‌شود بنگاه بيشه‌ها، اضافه نيكويي و سيئه صدق نیروی عادی، نیروی بیشتری را برای مقايسه رويارويي درون عنايت گیرد.

قزلسفلو کمبود امکانات را از دیگر مشکلات دانست و سخن: افزون نيكوكاري پوچ پرسنلی، با تيمار به مقصد براي اینکه سازمان منبع ها طبیعی یک ابزار حاکمیتی است نیاز یه بازدید از فضا‌ها باب زمان و پهنا سن وجوب دارد که از جهت دیگر بیشتر رزمگاه‌ها معقد‌العبور بوده و برای تسریع تو رسیدن و جلوگیری از جسم باید به سوي ابزار‌های خودرویی تجهیز باشد.

وی دنباله عدل: کمبود اعتبارات ضرور برای تجهیز نیروها مدخل سرپوش نوبت اضطراری و عملیات‌های ویژه نیز از دیگر مشکلات است.

مدیرکل منبع ها طبیعی استان گلشن اظهار کرد: مدیر منبع ها طبیعی كوره مراوه‌گردنه آقای بهزار نجفی به سمت واسطه برنامه‌های بيشه کاری با منوال‌‌های موثر و وسعت بسط دادن بيشه بوسيله سوگند به ريخت مشارکتی و فعالیت چشمگیری تو این بهر و آقای سیجانی به مقصد براي دلیل فعالیتهای نيك داخل زمینه تزكيه و ایجاد مراتع شمالی گنبدکاووس و مدیریت مطلوب و ناپسند دروازه اندر زمینه تعاونی‌های مرتعداری استان به منظور با خطاب مدیران افضل بلد‌های استان مشهور شدند.

انتهای پیام/

[ad_2]