۵ راس مهم سیاسی این هفته داخل مناسبت انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

[ad_1]

به طرف خبر توده بین الملل خبرگزاری تسنیم به سوي شيريني گزك از پلیتیکو، نيكويي و سيئه صدق بالذات نظرسنجی‌های اخیری که درون باب موضوع انتخابات آمریکا رخسار غمگين، طی هفته اخیر ۵ شماره زیر بیشترین فايده ستاني و زيان را درون میان انسان این کشور داشته است.

۴۴ درصد
ترکیبی از آرای «گری جانسون» و «جیل استین» داخل میان افراد زیر ۳۵ دانشپايه طول عمر

«دونالد ترامپ» همچنان با اختلافی اندکی از «هیلاری کلینتون» دموکرات پیش است. دلیل پیشتازی كانديد تعيين جمهوریخواهان نیز حمایت جوانان آمریکایی از اوست.

نيكي بالذات نظرسنجی دانشگاه «کوئینی پیاک»، کلینتون با تفاوت ۵ امتیاز از ترامپ جاوتر است حتماً این نظرسنجی علی رغم دیگر نظرسنجی‌ها کاملا بوسيله سوگند به وافر هیلاری دستخط خورده است.

کلینتون توانسته وجود تا ۵۵ درصد آرای جوانان میان ۱۸ تا ۳۴ دوازده ماه) را برای خويشتن شبر آورد. درون صورتی که ترامپ يگانه فقط ۳۴ درصد آرای این دسته را شبر آورده هستي و عدم.

منتها اخیرا بسیاری از طرفداران خردسال کلینتون او را آزاد کردند و به مقصد براي نامزدهای دیگر وش جانسون و استین پیوسته‌اند که این قضيه برای هیلاری وزين پرقيمت آزاد شده است. باب زمان حال و ماضي حاضر افتراق کلینتون و ترامپ به مقصد براي ۲ امتیاز کاهش یافته درون صورتی که این تفارق ۵ امتیاز حيات.

آرای جوانان آمریکایی میان ۱۸ تا ۳۴ عام حاکی از این است که کلینتون ۳۱ درصد، ترامپ ۲۶ درصد، جانسون ۲۹ درصد و استین ۱۵ درصد آرا به مقصد براي ذات خاص داده‌اند.

وليك داخل میان افراد سالخورده ترامپ با کسب ۵۱ درصد آرا وضعیت بهتری انتساب به منظور با کلینتون دارد و با تشت ۹ امتیاز از او جلوتر است.

حامیان خردسال «برنی سندرز» كانديدا دیگر دموکرات انتخابات درون عصر مقدماتی نیز كلام بيان بودند که از کلینتون حمایت نخواهند و همین کار را نیز کردند.

۵۱ درصد
رای دهندگانی که به طرف دلایل اقتصادی به سمت ترامپ رای خواهند معدلت

احسان بالذات نظرسنجی که فاکس نیوز ادا داده است کلینتون درون اکثر زمینه‌ها بوسيله سوگند به هيئت فرم جزئی از ترامپ جلوتر است به منظور با غیر از مطالب اقتصادی.
۵۱ درصد رای دهنگان فرموده‌اند که ترامپ دروازه اندر زمینه ایجاد كارها بهتر از کلینتون پيشه خواهد کرد.

۲۵ میلیون دلار
هزینه تبلیغات تلویزیونی ترامپ باب این هفته

ترامپ تو این هفته هزینه‌های هنگفتی را صرفه تبلیغات انتخاباتی نفس کرد. او ۹۶۱ الف بلبل دلار درون فلوریدا، ۴۴۶ الف بلبل دلار باب کارولینای شمالی، ۵۴۲ عندليب دلار مدخل سرپوش اوهایو و ۵۶۱ عندليب دلار درون پنسیلوانیا سود تبلیغات تلویزیونی کرده است.

۶۷ درصد
رای دهندگانی که معتقدند فعالیت کمپین‌های انتخاباتی عام ۲۰۱۶ از دوازده ماه)‌های ماضي ننگین‌نم است

همچنان که به طرف شام انتخابات دوازده ماه) ۲۰۱۶ نزدیک نم می‌شویم، نيكي نواحي امكنه سیاه و منفی این انتخابات از افشای عنوان افراد محزون تا شر و حسن شوم اخلاقی‌ها، تبلیغات منفی و سخنان نیش دار و بدگويي آلود نامزدها علیه یکدیگر بیشتر می‌شود.

حدود كورس دور سوم رای دهندگان خوبي این باورند که اوضاع غیراخلاقی و منفی این انتخابات رابطه اتصال به قصد ديرين افزایش یافته است. يكه ۶ درصد از افراد ذمر آوند شرط کرده‌اند که این طريقه بهتر شده و ۲۴ درصد دیگر نیز صلاح طاعت بخشش این باروند که تغییری باب فرایند تبلیغات انتخاباتی رخسار نگرفته است.

۵۹ درصد
رای دهندگان جمهوریخواه سفید جلد هیچ امتحان علمی و دانشگاهی ندارند

ترامپ دلیل اصلی توقع و رویارویی طولانی موعد خيز گروه بهره مهم سیاسی آمریکا محسوب نمی‌شود ولي او خوبي شيوه این هم چشمي هم چشمي كردن طرف بي ميل است.

نيكي بالذات نظرسنجی مرکز مطالعاتی «پیو»، مدخل سرپوش آينده حاضر مقام علمی‌ جمهوریخواهان رای دهنده سفیدپوست که از مزیت هویت انتخاباتی برخوردارند مجرد و متاهل درب فراوان زياد دبیرستان است.

۵۹ درصد رای دهندگان سفید پوسته که مدارک علمی جاه دیپلم یا پایین تازه و پلاسيده است، جمهوریخواه هستند و يكه ۳۳ درصد لحظه‌ها دموکرات محسوب می‌شوند.

انتهای پیام/

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

*