۵۰ میلیارد تومن از مطالبات حنط‌کاران اردبیل تاديه شد

[ad_1]

به سمت اعلاميه خبرگزاری تسنیم از اردبیل٬ عدیل سروی نيمروز امروز تو ميتينگ هماهنگی مطالبات حنط‌کاران داخل اردبیل اظهار داشت: بنگاه غزا کشاورزی اردبیل تقلا زیادی برای جلا مطالبات حنطه‌کاران دارد که با رایزنی‌های پايان شده وساطت ميانجيگري ____________كردن غزا کشاورزی امروز ۵۰ میلیارد ده قران مطالبات حنط‌کاران استان اردبیل ادا شد تا نگرانی‌ها و ترس‌های بشر رفع شود.

وی با ايما به مقصد براي اینکه بدهی اقبال به منظور با حنط‌کاران درون استان اردبیل ۷۵۰ میلیارد ده ريال هستي و عدم٬ افزود: تاکنون بیش از ۵۰۰ میلیارد ده قران از این ميزان بلوغ صيقلي صافكاري شده است و داخل آینده‌ای نزدیک مطلق بدهی حنطه‌کاران استان اردبیل بازدادن می شود.

رئیس اداره غزا کشاورزی استان اردبیل حرف: ترس و نگرانی گندمکاران اردبیل برای بنياد غزا کشاورزی از اهمیت بسیار بالایی كامياب است و درون این زمینه كامل يكدست سعي خويشتن را به منظور با کار عبوس‌ایم تا تمام چاه بهتر مطلق مطالبات گندمکاران استان اردبیل صيقلي صافكاري شود.

سروی با نظر امر به طرف اینکه رکورد تولید حنط استان اردبیل شکسته شده است٬ بیان کرد: با بیش از ۵۰۰ الف بلبل بدن حنطه از گندمکاران استان اردبیل خریداری شده و درصدد هستیم بتوانیم با تاديه مطلق مطالبات گندمکاران مشي افسار بزرگی دروازه اندر گسترش و پیشرفت رديف به قصد ویژه باب تولیدات داخلی برداریم.

وی تصریح کرد: استان اردبیل ظرفیت بسیار بالایی باب تولید حنطه باکیفیت دارد و باب این زمینه خو استان تيمچه بسیار مناسب برای تولید حنطه است که توقع می‌جويبار با معدوم کردن ترس‌های حنطه‌کاران لجام بزرگی داخل هستي پذيري صرفه جويي مقاومتی برداشته شود.

انتهای پیام/

 

[ad_2]